1. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną, a także Drogę Krzyżową w piątek o godz. 11:30 i 17:30 dla dorosłych oraz o 16:30 dla dzieci.

2. Duszpasterstwo post-akademickie Wiata, zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie z p. Agnieszką Trojnar – instruktorem Modelu Creighton pt.: „Poznaj autentyczny język kobiecego ciała, czyli fakty i mity o naprotechnologii”, w najbliższy piątek 9 marca o godz. 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.

3. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie grupy dla osób żyjących w pojedynkę Plus-minus 40. Początek o godz. 18:00.

4. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 19:00 rozpoczną się rekolekcje akademickie pt. Bliskość nieoczywista, które wygłosi ks. Rafał Kowalski terapeuta ośrodka uzależnień Betania z Częstochowy.

5. Również w przyszła niedzielę studenci sprzedać będą książki oraz miesięcznik wydawnictwa W Drodze.

6. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 znajdującej się na terenie naszej parafii informuje o rozpoczęciu rekrutacji do klas pierwszych na rok 2018/2019. Zapisy trwać będą do 16 marca. Zainteresowani rodzie wraz z dziećmi zaproszeni są na Dzień Otwarty Szkoły we wtorek 6 marca na godz. 16:30.

7. Zapraszamy na warsztaty sztuki opowiadania pt. Tworzenie słowem, które poprowadzi p. Michał Malinowski – dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie pod Warszawą. Warsztaty odbędą się w poniedziałek19 marca w godz. 16:00-20:00 w pomieszczeniu Antykwariatu. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakacie.

8. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza dorosłe osoby na naukę języków hiszpańskiego i niemieckiego. Zajęcia prowadzone są popołudniami w małych grupach. Więcej informacji pod numerem telefonu Przystani 516 797 171, w gablotce oraz na stronie.

9. W naszym kościele wystawiony jest kosz na wielkopostną jał­mużnę. Prosi­my o przyno­szenie trwałych produktów żywnościo­wych, z któ­rych przygotowane zosta­ną paczki dla najuboż­szych rodzin z para­fii. W zeszłym miesiącu, nasza grupa charytatywna zebrała na potrzeby dla najuboższych kwotę 1939 zł. Wielkie Bóg zapłać!

10. Baranki wielkanocne Caritasu oraz pierniki – Kaziuki można nabyć u naszych sióstr z tyłu kościoła. Dochód ze sprzedaży pierników zasili fundusz stypendialny dla polskich studentów z terenu Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi, Rumunii oraz Mołdawii studiujących w Rzeszowie.

11. Również dziś zapraszamy na kiermasz stroików, kartek oraz ozdób wielkanocnych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rozwój duszpasterstwa dzieci prowadzonego przez nasze siostry.

12. Galeria OPe zaprasza na nową wystawę fotografii autorstwa Danuty Węgiel pt.: STOPKLATKA OBECNOŚCI