1. To już ostatni tydzień celebrujemy Roraty w naszym kościele od po­niedziałku do soboty o godz. 6:30 rano. Nie ma wówczas Mszy św. o godz. 7:00. Od wtorku do soboty po Roratach odśpiewamy Godzinki.

2. W najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku spowiadać będziemy w godzinach: 7:00-9:00, 11:00-13:00 oraz 17:00-19:00. W sobotę odwiedzamy naszych chorych parafian oraz spowiadamy w kościele Saletynów. U nas tego dnia spowiedzi nie będzie.

3. W przyszłą niedzielę wypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. celebrujemy o 7:00, 8:30, 10:00 i 11:30. Następnie kościół zostanie zamknięty do godz 23:00. O Północy odprawimy Pasterkę, na którą serdecznie zapraszamy.

4. Zbiórka dla ministrantów pragnących służyć podczas Pasterki – sobota 23 grudnia godz. 14:00

5. Kancelaria czynna we wtorek 15:00 – 17:30 oraz w sobotę 10:00 – 12:30

6. Do naszej wspólnoty klasztornej i parafialnej dołączył o. Józef Zborzil, który do tej pory posługiwał w Monachium. Zastąpi on o. Macieja Złonkiewicza, któremu serdecznie dziękujemy za wspólny czas i posługę.

7. Zimowy kurs tańca towarzyskiego rozpocznie się we wtorek 2 stycznia 2018 r. o godz. 18:00 w auli sportowej. Zapisy na miejscu przed zajęciami lub pod numerem telefonu dostępnym w gablocie (606 850 371). Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

8. Zapraszamy na warsztaty z kaligrafii z p. Korzeniowskim, które odbędą się 12-14 stycznia. Zapisy w zakrystii.

9. Nasza Grupa Charytatywna św. Marcina de Porres serdecznie dziękuje za wszystkie przygotowane prezenty dla najuboższych rodzin z terenu naszej Parafii. W intencji wszystkich ofiarodawców będziemy modlić się podczas Pasterki.

10. Opłatki oraz świece Caritasu na stół wigilij­ny można nabyć u naszych sióstr z tyłu kościoła.

11. Od następnej niedzieli nasze Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza do nabycia kalendarza – cegiełki na wykończenie wnętrza naszego kościoła.

12. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Michała Drozda pt. O nas.

13. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na zakup organów do naszego kościoła. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.