1. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 (we wtorek oraz czwartek róża­niec poprowa­dzą dzieci).
2. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 15:00 do 17:30 oraz w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.
3. Duszpasterstwo Akademickie Szopka zaprasza na spotkanie otwarte. Zaproszenie kierujemy szczególnie do studentów pierwszego roku. Początek spotkania o godz. 19:30 w sali duszpasterstwa.
4. W najbliższy czwartek zapraszamy do Poczytalni na wspólne czytanie książek dla dzieci przez pełne pasji pedagożki. Tym razem tematem przewodnim będą książki autorki literatury dziecięcej – Wandy Chotomskiej. Początek o godz. 17:30 w pomieszczeniu Antykwariatu.
5. W najbliższy czwartek 12 października serdecznie zapraszamy na uroczystą Eucharystię o godz. 18:00 celebrowaną przez ks. bp. Michała Janochę z Warszawy, podczas, której poświęcone zostaną znajdujące się w naszym kościele stacje drogi krzyżowej. Po mszy świętej ks. bp. Michał wygłosi dla nas okolicznościowy wykład pt. Brat Albert – sztuka życia.
6. W piątek 13 lipca o godz. 18:45 zapraszamy na różaniec fatimski zakończony indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W tym dniu nie będzie nabożeństwa o godz. 17:30.
7. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza w najbliższy piątek na spotkanie dyskusyjne oparte na słowach św. Franciszka: Nieustannie głoście Ewangelię, a gdyby to było konieczne, to także słowami. Początek spotkania o godz. 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.
8. Zapraszamy na warsztaty tworzenia wianków jesiennych z wykorzystaniem kwiatów ciętych w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Więcej informacji pod numerem telefonu dostępnym w gablocie.
9. Spotkanie grupy Plus-minus 40 dla osób żyjących w pojedynkę w sobotę o godz. 18:00.
10. Spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w następną niedzielę 15 października po mszy św. o godz. 10:00.
11. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu wykładów naszej Szkoły Filozoficzno-teologicznej św. Jacka. W tym roku wykłady z zakresu biblistyki, kultury i religioznawstwa. Zapisy trwać będą do 19 października za pośrednictwem strony internetowej lub na liście dostępnej w zakrystii.
12. Osoby pragnące uczestniczyć w cyklu spotkań wprowadzających w praktykę modlitwy słowem Bożym prosimy o zapisanie się na listę znajdującą się w zakrystii.
13. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakry­stii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. rocz­nych – w pierwsze po­niedziałki miesiąca – a przez cały listopad odmawiać bę­dziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.
14. W dniu dzisiejszym studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze zatytułowany: Każdy się czegoś boi. O przezwyciężaniu swoich lęków.
15. Również w dniu dzisiejszym obchodzimy Dzień Papieski, w związku z którym organizujemy zbiórkę na stypendia papieskie umożliwiające naukę młodzieży z trudną sytuacją finansową. Ofiary można składać do znajdującej się z tyłu kościoła skrzynki.
16. W przyszła niedzielę zbierać będziemy ofiary na zakup nowych organów do naszego kościoła.
17. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotograficzna pt. Rzeczywistość zaburzona odbiorem, autorstwa Małgorzaty Kusz.