1. W ostatnim czasie odszedł od nas do wieczności nasz parafianin śp. Jan Piotrkowski. Prosimy o modlitwę w Jego intencji oraz w intencji rodziny.

2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 (we wtorek oraz czwartek różaniec poprowadzą dzieci).

3. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 15:00 do 17:30 oraz w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.

4. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z red. Błażejem Strzelczykiem pt. Nadzieja w kryzysie, w najbliższy wtorek o godz. 19:00 w pomieszczeniu Antykwariatu

5. Zapraszamy młodzież po drugiej klasie gimnazjum na spotkanie w ramach Duszpasterstwa Młodzieży. W niedzielę na msze święta o godz. 17:!27, wcześniej na próbę scholi o godz. 16:00, w najbliższy czwartek o godz. 19:00 na spotkanie z gośćmi – Moniką i Marcinem Gomułkami – autorami bloga: Początek wieczności.pl. Zapraszamy również na wyjazd integracyjny w dn. 27-29 października do Ojcowskiego Parku Narodowego. Zapisy w zakrystii.

6. Jesienno-zimowy kurs tańca rozpocznie się zapisami w najbliższy czwartek 26 października o godz. 20:00 w auli sportowej, zaś pierwsze zajęcia taneczne rozpoczną się 9 listopada o godz. 20:00 również w tym samym miejscu. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

7. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na spotkanie z gościem o. Maciejem Miąskikiem – kombonianinem pt. Misje z perpsektywy Kombonianów. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piatek o godz. 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.

8. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii. W intencji tych zmarłych odprawimy 12 Mszy św. tzw. rocznych – w pierwsze poniedziałki miesiąca, a przez cały listopad odmawiać będziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

9. Osoby pragnące uczestniczyć w cyklu spotkać wprowadzających w praktykę modlitwy Słowem Bożym prosimy o zapisanie się na listę znajdująca się w zakrystii.

10. Zapraszamy wszystkie chętne osoby, które ukończyły 50. rok życia do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem dostępnym w gablocie (505 232 532)

11. Z cyklu „Ziemia Święta z o. Arturem” – zapraszamy na wyjątkowy wyjazd do Izraela i Jordanii w dniach 4-15 kwietnia 2018 r. Informacje w zakrystii oraz na stronie naszej parafii.

12. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na zakup nowych organów do naszego kościoła ofiarę w wysokości 10 618 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie dziekujemy.

13. W następną niedzielę siostry dominikanki zbierać będą ofiary na budowę domu dla upośledzonych chłopców Broniszewicach.

14. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotograficzną pt. Rzeczywistość zaburzona odbiorem, autorstwa Małgorzaty Kusz.