1. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę i piątek o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.
2. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 15:00 do 17:30 oraz w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.
3. Klub Ojca zaprasza ojców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 11 września o godz. 20:00 w sali klubu.
4. W środę 13 września o godz. 18:45, zapraszamy na różaniec fatimski zakończony indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W tym dniu nie będzie nabożeństwa o godz. 17:30.
5. Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek 15 września o godz. 19:00.
6. W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo – modlitwę wstawienniczą za przyczyną św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie. Początek o godz. 11:30 w kościele. Intencje można zgłaszać w zakrystii.
7. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na spotkanie dyskusyjne, na którym odsłuchane biedą rekolekcje o. Andrzeja Hołowatego pt. Kobieta i mężczyzna – cud Bożej asymetrii, które odbędzie się w piątek 15 września o godz 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.
8. Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów kaligraficznych, które odbędą się w dniach od 6-8 października. Warsztaty poprowadzi p. Janusz Korzeniowski. Zapisy w zakrystii.
9. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu wykładów naszej Szkoły Filozoficzno-teologicznej św. Jacka. W tym roku wykłady z zakresu biblistyki, kultury i religioznawstwa poprowadzą dr. hab. Kalina Wojciechowska, dr. Anna Maria Wojda oraz o. Mikołaj Mrówczyński OP. Zapisy trwać będą do 19 października za pośrednictwem strony internetowej lub na liście dostępnej w zakrystii.
10. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań, zaprasza osoby dorosłe do udziału w szkoleniach od podstaw z języka hiszpańskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym w gablocie. (516 797 171)
11. Rozpoczynamy także kursy języka angielskiego dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 7-9 lat oraz 10-12 lat. Początek zajęć we wrześniu. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu również dostępnym w gablocie. (516 797 171)
12. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na zakup organów do naszego kościoła.
13. W dniu dzisiejszym sprzedawać będziemy najnowszy numer miesięcznika W Drodze.