1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności ś.p. Antonina Krupska. Prosimy o modlitwę w Jej intencji oraz w intencji rodziny.

2. Z okazji 65-lecia powstania Szkoły Podstawowej nr 10, mieszczącej się na terenie naszej parafii, jutro odprawimy Mszę św. pod przewodnictwem ks. bp. Jana Wątroby o godz. 9.00 , na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.

3. Zapraszamy od poniedziałku do soboty na wspólną modlitwę psalmami, a więc modlitwę południową po mszy św o godz. 12:00, na nieszpory po mszy św. o godz. 18:00 oraz wspólną modlitwę różańcową o godz. 17:30. Koronka do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 15:00.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 poświęcimy różańce dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.

5. Zapraszamy dzieci i ich rodziców na kolejne spotkanie w ramach Poczytalni w najbliższą środę 27 września o godz 18.00. Gościem będzie wybitna pisarka książek dla dzieci Joanna Krzyżanek, która zaprezentuje swoją twórczość i przeprowadzi warsztaty plastyczne.

6. Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek o godz. 19:00.

7. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na dyskusję pt.: „Jak bronić swojej wiary na co dzień” Spotkanie odbędzie się 29 września (piątek) o 19.30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.

8. Kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 15:00 do 17:30 oraz w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.

9. Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów kaligraficznych, które odbędą się w dniach od 6-8 października. Warsztaty poprowadzi p. Janusz Korzeniowski. Zapisy w zakrystii.

10. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu wykładów naszej Szkoły Filozoficzno-teologicznej św. Jacka. W tym roku wykłady z zakresu biblistyki, kultury i religioznawstwa poprowadzą dr. hab. Kalina Wojciechowska, dr. Anna Maria Wojda oraz o. Mikołaj Mrówczyński OP. Zapisy trwać będą do 19 października za pośrednictwem strony internetowej lub na liście dostępnej w zakrystii.

11. W zeszłym tygodniu zebraliśmy na zakup organów 13 545 zł. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

12. W dniu dzisiejszym do wystawionej z tyłu kościoła skarbony zbiermay ofiary na katolickie Radio Via.