1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności ś.p. Katarzyna Szalacha. Prosimy o modlitwę w Jej intencji oraz w intencji rodziny.
2. Zapraszamy od poniedziałku do soboty na wspólną modlitwę psalmami, a więc modlitwę południową po mszy św o godz. 12:00, na nieszpory po mszy św. o godz. 18:00 oraz wspólną modlitwę różańcową o godz. 17:30. Koronka do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 15:00.
3. W najbliższy wtorek zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: Pediatrzy czytają dzieciom – inicjatywę dla małych dzieci w wieku od 3 do 7 lat, gdzie zaprzyjaźnieni z nami pediatrzy czytać będą dobrą literaturę dziecięcą. Po każdym spotkaniu przyniesione przez dzieci chore zabawki będą badane przez prowadzących spotkanie lekarzy. Początek spotkania o godz. 18:00 w pomieszczeniu Antykwariatu. Tematem spotkania będzie nowa książka pt. Historia o świętym Dominiku.
4. Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek o godz. 19:00.
5. Duszpasterstwo Postakademickie Wiata zaprasza na ciąg dalszy spotkania pt. Człowiek: jego natura oraz relacja z Bogiem w pierwszych rozdziałach Księgi Rodzaju, które odbędzie się w najbliższy piątek o godz 19:30 w sali Duszpasterstwa Akademickiego.
6. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie we wtorek od 15:00 do 17:30 oraz w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.
7. Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów kaligraficznych, które odbędą się w dniach od 6-8 października. Warsztaty poprowadzi p. Janusz Korzeniowski. Zapisy w zakrystii.
8. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu wykładów naszej Szkoły Filozoficzno-teologicznej św. Jacka. W tym roku wykłady z zakresu biblistyki, kultury i religioznawstwa poprowadzą dr. hab. Kalina Wojciechowska, dr. Anna Maria Wojda oraz o. Mikołaj Mrówczyński OP. Zapisy trwać będą do 19 października za pośrednictwem strony internetowej lub na liście dostępnej w zakrystii.
9. W dniu dzisiejszym zbierać będziemy ofiary na zakup organów do naszego kościoła.