1. We wtorek 15 sierpnia, obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W naszym kościele program Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy świętej poświęcimy przyniesione do świątyni zioła.
2. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. odpustową ku czci św. Jacka, patrona naszej parafii, która odprawiona zostanie w najbliższy czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:00. W tym dniu poświęcimy kłosy oraz udzielimy specjalnego błogosławieństwa dzieciom. Po Mszy świętej, jak co roku, zapraszamy do naszego ogrodu klasztornego na mały poczęstunek.
3. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie jedynie w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.
4. W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo – modlitwę wstawienniczą za przyczyną św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie. Początek o godz. 11:30 w kościele. Intencje można zgłaszać w zakrystii.
5. Nasza grupa charytatywna rozpoczęła akcję „Idę do szkoły”, w kościele znajduje się wy­stawiony kosz na wszelkiego rodzaju przybory szkolne. Zebrane artykuły zostaną przy­dzielone najbardziej potrzebują­cym dzieciom, z terenu naszej para­fii. Zbiórka potrwa do końca wakacji. Serdecznie dzię­kujemy za okazaną pomoc i życzliwość.
6. Jesienny kurs tańca towarzyskiego rozpocznie się we wtorek 05 września o godz. 18:00 w auli klasztornej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca w prezencie ślubnym.
7. W następną niedziele zbierać będziemy ofiary na wnętrze naszego kościoła.
8. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Rafała Nowaka pt. Redyk karpacki – na pasterskim szlaku 2017.