1. W dniu dzisiejszym gościmy s. Jolantę – Dominikankę pracującą na co dzień w Błogowieszczeńsku w Rosji, która zbierać będzie ofiary na prowadzoną w tym mieście przez siostry pracę misyjną.

2. W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie jedynie w sobotę od godz. 10:00 do 12:30.

3. W pierwszy piątek miesiąca nie będzie specjalnej spowiedzi i Mszy św. dla dzieci.

4. Przez okres wakacji odwiedzamy chorych tylko w nagłych wypadkach. Nie będzie tradycyjnej wizyty w pierwszą sobotę miesiąca sierpnia.

5. Pragniemy poinformować, że w drugiej połowie sierpnia naszą parafię opuści s. Rode Tomońska pełniąca przez wiele lat w naszej parafii posługę zakrystianki i organistki, będąca również dotychczasową przełożoną wspólnoty sióstr. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Jej za niezmiernie oddaną pracę, poświecenie i życzliwość oraz życzymy siostrze błogosławieństwa na nowej placówce w Tarnobrzegu – Wielowsi gdzie pełnić będzie funkcję mistrzyni junioratu ścisłego. Funkcję nowej zakrystianki pełnić będzie s. Świerada, zaś oprawą muzyczną w naszym kościele zajmować się będzie organista p. Jakub Kiwała.

6. Nasza grupa charytatywna rozpoczęła akcję „Idę do szkoły”, w kościele znajduje się wy­stawiony kosz na wszelkiego rodzaju przybory szkolne. Zebrane artykuły zostaną przy­dzielone najbardziej potrzebują­cym dzieciom, z terenu naszej para­fii. Zbiórka potrwa do końca wakacji. Serdecznie dzię­kujemy za okazaną pomoc i życzliwość.

7. Galeria Ope zaprasza na nową wystawę fotograficzną autorstwa Rafała Nowaka pt. Redyk karpacki – na pasterskim szlaku 2017.