1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.

2. Zapraszamy wszystkich studentów na mszę św. w intencji sesji egzaminacyjnej we wtorek oraz czwartek o 19.30 do kaplicy duszpasterskiej.

3. Dziękujemy członkom Żywe­go Ró­żańca oraz Klubu Seniora za przygotowanie ołtarzy w Uroczystość Bożego Ciała.

4. Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych opuszczają nasza parafię: o. Łukasz Filc, który będzie pracował w klasztorze w Warszawie na Służewie, o. Jacek Dębski w Jarosławiu. Bardzo gorąco dziękujemy im za pracę w naszym duszpasterstwie, życzymy Bożego błogosławieństwa na nowych placówkach oraz polecamy ich waszej modlitwie i pamięci. Natomiast od lipca do naszej wspólnoty dołączy o. Marcin Dąbkowicz, który przyjedzie do nas z Wiktorówek oraz neoprezbiter o. Wojciech Gomułka z Krakowa.

5. Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu: pisania biznesplanów, zarządzania organizacją, planowania strategicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Szkolenia realizowane będą przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego w naszym klasztorze. Udział w nich jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz wyżywienie. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym na plakacie w gablocie (514 786 513).

6. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza dorosłych na dwutygodniowy intensywny kurs języka hiszpańskiego połączony z zagadnieniami związanymi z kulturą, topografią Hiszpanii. Zapisy pod numerem tel. dostępnym w gablocie. (516 797 171)

7. Wakacyjny kurs tańca rozpocznie się w czwartek 6 lipca o godz. 20:00. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

8. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Agnieszki Koterby pt. Niecodzienności.

9. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na wnętrze naszego kościoła.