1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w ciągu tygodnia od poniedziałku do soboty o godz. 17:30.
2. Zapraszamy wszystkich studentów na mszę św. w intencji sesji egzaminacyjnej we wtorek o 19.30 do kaplicy duszpasterskiej.
3. W najbliższy czwartek, 15 czerwca, przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Po­rządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Informujemy, że w związku z procesją nie będzie Mszy św. o godz. 17:17. W tym dniu kancelaria nie będzie czynna.
4. W tym dniu o godz. 10:00 zapraszamy na Mszę Świętą Prymicyjną naszego nowego współbrata o. Wojciecha Gomułki OP, który od lipca rozpocznie pracę w naszym rzeszowskim klasztorze. Po mszy św. zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo.
5. Zapraszamy na procesję w naszej parafii, która odbędzie się w dzień Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 16:00 – w kościele MB Saletyńskiej. W tym roku procesja ruszy z parafii saletyńskiej. Przejdziemy ulicami: Dąbrowskiego, Dominikańską, obok przed­szkola, dalej między blokami 8 i 10 do naszego kościoła. Prosimy o udekoro­wanie do­mów. Właścicieli samochodów uprzej­mie prosimy, aby na czas procesji za­parkowali swo­je sa­mochody w innym miejscu.
6. Prosimy także, aby w tym roku 3 ołtarz został przygotowany przez członków Żywe­go Ró­żańca zaś 4 przez Klub Seniora.
7. Już dziś zapraszamy wszystkie dzieci oraz dorosłych w przyszłą niedzielę 18 czerwca po mszy św. o godz. 10:00 na festyn rodzinny „Cuda wianki”, podczas, którego wszyscy chętni będą mieli okazję lepiej przygotować się do wakacyjnych wyjazdów poprzez spotkania z policjantami i strażakami oraz wojskiem. Dla dzieci zaplanowanych zostanie wiele zabaw oraz niespodzianek.
8. Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu: pisania biznesplanów, zarządzania organizacją, planowania strategicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Szkolenia realizowane będą przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego w naszym klasztorze. Udział w nich jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz wyżywienie. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym na plakacie w gablocie (514 786 513).
9. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza dorosłych na dwutygodniowy intensywny kurs języka hiszpańskiego połączony z zagadnieniami związanymi z kulturą, topografią Hiszpanii. Zapisy pod numerem tel. dostępnym w gablocie (516 797 171)
10. Centrum Pomocy Rodzinie Przystań zaprasza rodziców na kurs pierwszej pomocy dla dzieci. Informacje i zapisy pod numerem tel. dostępnym w gablocie (516 797 171)
11. Wakacyjny kurs tańca rozpocznie się w czwartek 6 lipca o godz. 20:00. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.
12. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary na wnętrze naszego kościoła.
13. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Agnieszki Koterby pt. Niecodzienności.
14. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedają książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Czego uczymy się od zwierząt? Chrześcijaństwo i ekologia. Dziś szczególnie polecamy książkę pt. Dominikanie o siedmiu darach Ducha Świętego.