1. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną, a także Drogę Krzyżową w piątek o godz. 11:30 i 17:30 dla dorosłych oraz o 16:30 dla dzieci.

2. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: Pediatrzy czytają dzieciom, w najbliższy wtorek 21 marca o godz. 18:00 w pomieszczeniu antykwariatu.

3. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 19:00 rozpoczną się rekolekcje akademickie pt. „Moc słabości”, które wygłosi o. Norbert Kuczko OP z Warszawy.

4. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na kiermasz stroików, kartek oraz ozdób wielkanocnych. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rozwój duszpasterstwa dzieci prowadzonego przez nasze siostry.

5. Zapraszamy na wielkanocne warsztaty florystyczne, które odbędą się 8 kwietnia o godz. 10:00. Szczegóły na plakacie w gablocie. (695 566 223)

6. Zapraszamy na wyjazd: Gruzja i Armenia z dominikanami, który odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej naszej Parafii oraz w zakrystii.

7. W naszym kościele wystawiony jest kosz na wielkopostną jał­mużnę. Prosi­my o przyno­szenie trwałych produktów żywnościo­wych, z któ­rych przygotowane zosta­ną paczki dla najuboż­szych rodzin z para­fii. Zachęcamy również, w miarę możli­wości, do składania ofiar na cele charytatywne.

8. Baranki wielkanocne Caritasu można nabyć u naszych sióstr z tyłu kościoła.

9. Dziś bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.

10. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Aleksandry Fidziańskiej pt. Drugie Chwile.