1. W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności ś.p. Tadeusz Sulikowski. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

2. W najbliższą środę, 1 marca, rozpoczynamy Wielki Post – czas pokuty i przygotowania do Świąt Wielkanocnych. W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą sprawowane w naszym kościele o godzinie: 7:00, 8:00, 12:00, 16:00, 18:00 oraz 19:00.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną, a także Drogę Krzyżową w piątek o godz. 11:30 i 17:30.

4. W pierwszy piątek miesiąca 3 marca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowie­dzi Msza św. o godz. 16:30. W tym dniu nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci.

5. W sobotę 4 marca odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługa duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainte­resowanych i ewen­tualne zgłoszenie w zakry­stii no­wych osób.

6. W piątek 3 marca o godz.18.00, odbędzie się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Rzeszowa. Rozpoczęcie pod Krzyżem Ofiar Stalinizmu na placu Śreniawitów, obok Zamku.

7. W przyszłą niedzielę członkowie Klubu Tygodnika Powszechnego kwestować będą na rzecz Domu siostry Małgorzaty Chmielewskiej w Medyni Głogowskiej w którym udzielana jest stała pomoc osobom zagrożonym bezdomnością.

8. Wiosenny cykl kursów tańca rozpocznie się w najbliższy czwartek 2 marca o godz. 20:00 w auli sportowej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca ślubnego w prezencie ślubnym.

9. Zapraszamy przyszłych rodziców do udziału w kolejnej edycji Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem dostępnym na plakacie, w gablocie przed kościołem. (516 797 171)

10. Zapraszamy na wyjazd: Gruzja i Armenia z dominikanami, który odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej naszej Parafii oraz w zakrystii.

11. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła ofiarę w wysokości 11 942 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy.

12. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

13. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Magdaleny Małaczyńskiej pt. Muzyka obiektywem.