1. W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności ś.p. Zdzisław Pawlak. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

2. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

3. Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: Pediatrzy czytają dzieciom, zatytułowane: Zimowe opowiadania dla najmłodszych. Początek w najbliższy wtorek o godz. 18:00 w pomieszczeniu Antykwariatu.

4. Zapraszamy na spotkania Klubu Seniora w każdy czwartek o godz. 16:00.

5. Wiosenny cykl kursów tańca rozpocznie się w czwartek 2 marca o godz. 20:00 w auli sportowej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca ślubnego w prezencie ślubnym.

6. Zapraszamy przyszłych rodziców do udziału w kolejnej edycji Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem dostępnym na plakacie, w gablocie przed kościołem. (516 797 171)

7. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

8. W imieniu sióstr dominikanek serdecznie zapraszamy na musical o życiu bł. s. Julii Rodzińskiej pt. Miłość zmartwychwstała, który będzie wystawiony w domu diecezjalnym Tabor przy ul. Połonińskiej, dnia 25 lutego o godz. 19:00. Bilety w cenie 25 zł. można nabyć u naszych sióstr w zakrystii.

9. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Magdaleny Małaczyńskiej pt. Muzyka obiektywem.

10. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.