1. W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności ś.p. Kazimierz Wałecki. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

2. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

3. Zapraszamy studentów na mszę św. w intencji sesji egzaminacyjnej w środę o godz. 19:30 w kaplicy duszpasterskiej, a po nich na wspólną kolację.

4. Zapraszamy na wiosenne warsztaty florystyczne, które odbędą się 18 lutego o godz. 10:00. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie.

5. Wiosenny cykl kursów tańca rozpocznie się w czwartek 2 marca o godz. 20:00 w auli sportowej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca ślubnego w prezencie ślubnym.

6. Zapraszamy przyszłych rodziców do udziału w kolejnej edycji Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem dostępnym na plakacie, w gablocie przed kościołem. (516 797 171)

7. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

8. W imieniu sióstr dominikanek serdecznie zapraszamy na musical o życiu bł. s. Julii Rodzińskiej pt. Miłość zmartwychwstała, który będzie wystawiony w domu diecezjalnym Tabor przy ul. Połonińskiej, dnia 25 lutego o godz. 19:00. Bilety w cenie 25 zł. można nabyć u naszych sióstr z tyłu kościoła.

9. Dziś w bocznym korytarzu można nabyć książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Trochę wstydu. Bliskość, czystość, pożądanie. Dziś szczególnie polecamy książkę autorstwa naszych braci pt. Dominikanie o ośmiu błogosławieństwach.

10. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Magdaleny Małaczyńskiej pt. Muzyka obiektywem.

11. W najbliższą niedzielę bracia zbierać będą ofiary na wnętrze naszego kościoła.