1. Klub Ojca zaprasza na kolejne spotkanie, pt. Trudne pytania i odpowiedzi, czyli kiedy i jak rozmawiać z dzieckiem na temat seksualności? Początek spotkania w najbliższy poniedziałek o godz. 20:00 w sali klubu.

2. Poczytalnia, czyli wspólne czytanie książek dla dzieci w najbliższy czwartek 12 stycznia o 17:30 w pomieszczeniu Antykwariatu. Podczas spotkania zatytułowanego: Prawdziwy detektyw, przewidziane są zabawy, łamigłówki i konkursy wraz z nagrodami, oraz sesja zdjęciowa w stroju detektywa.

3. Również w czwartek Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z o. Wacławem Oszajcą, jezuitą pt. Jak szukać prawdy w świecie postprawdy?. Początek spotkania o godz. 19:15 w pomieszczeniu Antykwariatu.

4. Zapraszamy na czterogodzinne warsztaty z kaligrafii prowadzone przez p. Janusza Korzeniowskiego z Warszawy, które odbędą się od najbliższego piątku do niedzieli w pomieszczeniu Antykwariatu. Zapisy w zakrystii.

5. W imieniu grupy tercjarzy dominikańskich spotykających się przy naszym klasztorze pragniemy zaprosić na nabożeństwo – modlitwę za wstawiennictwem św. Dominika o dar potomstwa dla małżeństw bezdzietnych oraz tych, które starają się o poczęcie. W ramach nabożeństwa modlić się będziemy również za matki już oczekujące dziecka prosząc o zdrowie i opiekę Bożą dla nich oraz szczęśliwy poród. Początek nabożeństwa w najbliższą sobotę o godz. 11:30 w Kaplicy Matki Bożej. Intencje błagalne oraz dziękczynne za dar potomstwa można zgłaszać w zakrystii lub podczas dyżurów w kancelarii parafialnej. Na zgłoszeniu prosimy podawać imiona małżonków, a w przypadku modlitwy dziękczynnej imiona dzieci już urodzonych.

6. Zapraszamy członków róż różańcowych na coroczny wspólny opłatek, który odbędzie się w sobotę o godz. 15:00 w refektarzu klasztornym.

7. Spotkanie grupy dla osób żyjących w pojedynkę Plsu-minus 40 w najbliższą sobotę o godz. 17:00.

8. W najbliższą niedzielę bracia zbierać będą ofiary na wnętrze naszego kościoła.

9. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Małgorzaty Dziedzic pt. Deal Market.

10. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze oraz grudniowy numer miesięcznika W Drodze. pt. Jak się skończy świat? Co wiemy o sądzie ostatecznym.

11. Kontynuujemy wizytę duszpasterską naszej parafii, tzw. kolędę. Kolędę rozpoczyna­my o godz. 16:00. Przez cały czas kolędy, nie bę­dzie wieczornej spowiedzi w dni po­wszednie. W najbliższym czasie odwiedzi­my mieszkań­ców domów przy ulicach:
Bolesława Chrobrego 24, 26, Hotel Asystenta, Leśna 3, 4, 11, 13 – poniedziałek 9 stycznia

12. Jeżeli przez naszą nieuwagę, czy z powodu nieobecności domowników nie do­szło do spo­tkania kolędowego w przewidzianym czasie, informuje­my, że istnie­je możliwość tzw. „uzupełnień”. Prosimy wszystkie osoby, które pragnęłyby jeszcze naszej wizyty o pozo­stawienie w zakrystii danych kontaktowych. „Uzupełnienia kolędowe” obędą się w najbliższy wtorek 10 stycznia od godz. 16:00.

13. Studentów z akademików Politechniki Rzeszowskiej, którzy chcieliby przyjąć nas podczas wizyty kolędowej w swoich pokojach prosimy o zostawienie danych kontaktowych na liście w zakrystii.