1. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności nasi parafianie śp. Bronisław Wypchał oraz śp. Zdzisław Mazur. Prosimy o modlitwę w Ich intencji

2. Roraty od poniedział­ku do soboty o godz. 6:30. Po Roratach wspólne śpiewanie Godzinek.

3. Świąteczne warsztaty florystyczne podczas, których wykonywane będą wianki na stół wigilijny w najbliższy wtorek o godz. 18:00. Szczegóły na plakacie w gablocie. (695 566 223)

4. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko we wtorek i czwartek w godz. 15:00 – 17:30, zatem nie będzie dyżuru w sobotę.

5. W sobotę, w dzień Wigilii, odprawiamy Msze św. o godz. 6:30, 8:00 i 12:00. Po Mszy św. o godz. 12:00 kościół zostanie zamknięty, aż do godz. 23:00, na godzinę przed Pasterką, którą odprawimy o północy.

6. W dzień Wigilii odwiedzimy chorych z naszej parafii. Bardzo prosimy o przekazanie tej informacji zaintereso­wanym. Następna wizyta u chorych odbędzie się dopiero w pierwszą sobotę lutego.

7. Informujemy, że pod­czas dni świątecznych 25 i 26 grudnia porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. W tych dniach nie będziemy spowiadali.

8. Plan spowiedzi w najbliższych dniach: od poniedziałku do czwartku dyżury w następujących godzinach: 7:00-9:00, 11:00-13:00 oraz 17:00-19:00, w piątek ojcowie spowiadają tylko w kościele Matki Bożej Saletyńskiej – w tym dniu w naszym kościele nie będzie spowiedzi. W sobotę w dzień Wigilii, odwiedzamy chorych z naszej parafii z posługą sakramentalną w tym dniu z powodu wspomnianej wizyty nie spowiadamy.

9. Karnawałowy kurs tańca rozpocznie się we wtorek 03 stycznia 2017 roku o godz. 18:00 w klasztornej auli sportowej. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym .

10. Zapraszamy na rekolekcje Wielkopostne w Ziemi Świętej – Rekolekcje z dominikanami 1-8.04.2017. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu można znaleźć w zakrystii oraz na stronie naszej Parafii.

11. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie przyniesione prezenty z naszego „Drzewka adwentowego”. Dzięki przyniesionym darom będziemy mogli jak co roku przygotować paczki dla potrzebujących osób z terenu naszej parafii. Tegoroczną Pasterkę odprawiać będziemy w intencji wszystkich ofiarodawców.

12. W dniu dzisiejszym młodzież z duszpasterstwa szkół średnich sprzedaje pierniki oraz sianko. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów duszpasterstwa.

13. Opłatki oraz świece Caritasu na stół wigilijny można nabyć u naszych sióstr z tyłu kościoła.

14. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Stanisława Dziury pt. Kolory Kenii.

15. Dzisiaj po każdej mszy św. bracia zbierać będą ofiary przeznaczone na dalsze prace we wnętrzu naszego kościoła. W najbliższym tygodniu przewidujemy montaż ołtarza głównego oraz ołtarzy bocznych przy ikonach św. Dominika i św. Jacka. Serdecznie dziękujemy za ofiary.