1. W ostatnim tygodniu odeszły od nas do wieczności śp. Janina Kret oraz śp. Janina Filipska. Polecamy ich dusze Waszej pamięci modlitewnej.

2. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 (we wtorek oraz czwartek różaniec prowadzą dzieci), informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

3. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie w czwartek 13 października o godz. 18.45.

4. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakrystii. W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. rocznych – w pierwsze poniedziałki miesiąca – a przez listopad odmawiać będziemy wspólnie różaniec z odczytywaniem imion zmarłych.

5. Wszystkich studentów zapraszamy od poniedziałku do czwartku na spotkania duszpasterstwa akademickiego Szopka. Spotkania od poniedziałku do czwartku o godz. 19.30. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej duszpasterstwa.

6. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z psychiatrą o. Arturem Hącią pt. Wierzący na kozetce. Religia a psychiatria w środę 12 października o godz. 19 w antykwariacie charytatywnym.

7. We wtorek o godz. 18 w Poczekalni, gdzie Pediatrzy czytają dzieciom spotkanie dla najmłodszych z Wojciechem Widlakiem, autorem Pana Kuleczki.

8. Zapraszamy wszystkie dzieci do Poczytalni w antykwariacie charytatywnym w najbliższy czwartek 13 października o godz. 17.30. Temat spotkania Opowieść o przyjaźni. Żyrafa i mrówka.

9. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Koszt całorocznego kursu – 200 zł. Zapisy drogą internetową lub bezpośrednio w zakrystii do 12 października. W sobotę 15 października o godz. 9 zapraszamy na pierwszy wykład o. dra Marcina Lisaka pt. Katolicka nauka społeczna – czy istnieje naprawdę?

10. Zapraszamy na czterogodzinne warsztaty z kaligrafii z p. Januszem Korzeniowskim, które odbędą się 21-23 października. Termin do wyboru, zapisy w zakrystii.

11. Przygotowujących się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na Wieczory dla zakochanych. Rozpoczęcie kursu 18 października o godz. 18.30 w auli klasztoru Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.

12. Ruch Spotkań małżeńskich zaprasza na rekolekcje dla małżeństw przeżywających kryzys w Czarnej Sędziszowskiej. Terminy oraz szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

13. W minioną niedzielę podczas zbiórki na diecezjalne Radio Via zebraliśmy 746 zł
Serdecznie dziękujemy.

14. Galeria OPe prezentuje nową wystawę fotografii autorstwa Witolda Stawskiego pt. Meksyk.

15. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres informuje, że zebrane do tej pory książki można nabyć dziś po mszach św. w antykwariacie, wspierając tym samym działalność grupy. Wejście do antykwariatu z tyłu kościoła.

16. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.