1. W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności nasz parafianin Tomasz Lubiński. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych w dni powszednie o godz. 17:30.

3. Zapraszamy studentów na msze św. w intencji sesji egzaminacyjnej we wtorek i czwartek o godz. 19:30 do kaplicy duszpasterskiej, a po nich na wspólną kolację.

4. Wakacyjny kurs tańca rozpocznie się w czwartek 7 sierpnia o godz. 20:00 w auli klasztornej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym.

5. Zapraszamy na półkolonie dla dzieci organizowane w okresie wakacyjnym przy naszym klasztorze. Szczegółowe informacje na plakacie przed kościołem.

6. Informujemy, że naszą wspólnotę opuszcza o. Bartłomiej Sumara, który przeniesiony będzie do pracy w Niemczech. Bardzo gorąco dziękujemy Mu za pracę w naszym duszpasterstwie i życzymy Bożego błogosławieństwa w nowym miejscu pracy. Natomiast od lipca w naszej parafii pracować będzie o. Jacek Dębski. Polecamy Ich waszej modlitewnej pamięci.

7. W dniu dzisiejszym zbierać będziemy ofiary na wnętrze naszego kościoła.

8. Galeria Ope zaprasza na wystawę autorstwa Anny Marcinkiewicz pt. Pascha po hiszpańsku.