1. Jeszcze dziś zapraszamy wszystkie dzieci oraz dorosłych na kolejny piknik rodzinny Cuda wianki, który odbędzie po mszy św. o godz. 10:00 na parkingu naszego klasztoru. Wszelkie informacje na temat planowanego wydarzenia znajdują się na plakacie w gablocie przed kościołem.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych w dni powszednie o godz. 17:30.

3. W poniedziałek 13 czerwca o godz. 18:45, zapraszamy na różaniec fatimski zakończony indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

4. Zapraszamy studentów na msze św. w intencji sesji egzaminacyjnej we wtorek i czwartek o godz. 19:30 do kaplicy duszpasterskiej, a po nich na wspólną kolację.

5. Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z redaktorem p. Arturem Sporniakiem pt. Do jakiego Kościoła przyjeżdża papież Franciszek? Spotkanie odbędzie się w środę 15 czerwca o godz. 17:30 w pomieszczeniu antykwariatu.

6. W przyszłą niedzielę 19 lipca o godz. 11:30 zapraszamy na mszę św. prymicyjną połączoną ze specjalnym indywidualnym prymicyjnym błogosławieństwem, którą celebrować będzie pochodzący z Rzeszowa o. Krzysztof Kozioł OP.

7. Informujemy o półkoloniach dla dzieci organizowanych przy naszym klasztorze w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje na plakacie przed kościołem.

8. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Grupy Charytatywnej podczas zeszłoniedzielnej sprzedaży książek w antykwariacie. Dzięki waszej hojności udało nam się zebrać 3 589 złotych.

9. W następną niedzielę zbierać będziemy ofiary na wnętrze naszego kościoła.

10. Galeria Ope zaprasza na wystawę autorstwa Anny Marcinkiewicz pt. Pascha po hiszpańsku.

11. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Ciało, w którym żyję. Transseksualiści w Kościele. Dziś szczególnie polecamy książkę Jarosława Żylińskiego pt. Miłość i wychowanie.