1. W ostatnim czasie odeszła od nas do wieczności nasza parafianka ś.p. Bronisława Kocan. Prosimy o modlitwę w Jej intencji.

2. Pragniemy również ze smutkiem poinformować o śmierci naszego współbrata o. Tomasza Pawłowskiego, wieloletniego duszpasterza i współtwórcy tego klasztoru. Uroczystości pogrzebowe ś.p. o. Tomasza odbędą się w najbliższy poniedziałek 30 maja w następującym porządku: o godz. 11:30 różaniec w naszym kościele, o godz. 12:00 msza św. żałobna pod przewodnictwem ks. bp. Jana Wątroby, następnie o godz. 14:00 złożenie do grobu zakonnego na cmentarzu komunalnym na Wilkowyi. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.

3. Zapraszamy na procesję, która odbędzie się po mszy św. o godz. 16 w naszym kościele. Przejdziemy ulicami: Dominikańską, obok przedszkola, dalej Dąbrowskiego do kościoła Saletynów. Prosimy o udekorowanie domów. Właścicieli samochodów uprzejmie prosimy, aby na czas procesji zaparkowali swoje samochody w innym miejscu. Informujemy, że w związku z procesją w dniu dzisiejszym w naszym kościele nie będzie mszy św. o godz. 17:17.

4. Zapraszamy na półkolonie dla dzieci organizowane przy naszym klasztorze w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje na plakacie przed kościołem.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 1-8 października 2016 r. Informacje można uzyskać w zakrystii lub na stronie internetowej naszej parafii.

6. Galeria Ope zaprasza na wystawę autorstwa Dominiki Wilk pt. Kształty Cieni.

7. W ostatnim tygodniu na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie zebraliśmy 1 955 zł. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.