1. W ostatnim tygodniu odeszły od nas do wieczności nasze parafianki: ś.p. Krystyna Kawalec oraz Małgorzata Szopa. Prosimy o modlitwę w Ich intencji.

2. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

3. Zapraszamy na spotkanie grupy modlitewnej Rhema, a więc: modlitwę słowem Bożym (lectio divina), słuchanie słowa Bożego, czytanie tekstów z duchowej tradycji Kościoła oraz celebrację Eucharystii. Początek spotkania we wtorek o godz. 19:30 oraz w czwartek o godz. 19:00. Spotkanie w kaplicy akademickiej w części duszpasterskiej.

4. Już dziś w ramach Poczytalni zapraszamy na spotkanie autorskie z Andrzejem Kruszewiczem – ornitologiem, podróżnikiem i dyrektorem warszawskiego Zoo, oraz autorem wielu książek, które odbędzie się dnia 5 maja. Spotkanie dla dzieci o 17:00 w antykwariacie charytatywnym zaś dla dorosłych w auli klasztoru o godz. 19:00.

5. Wiosenno-letni kurs tańca rozpocznie się 10 maja o godz. 18:00 w auli klasztornej. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca w prezencie ślubnym.

6. Zapraszamy przyszłych rodziców do udziału w kolejnej edycji Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Wszelkie informacje pod numerem telefonu w gablocie. (607 485 073)

7. Zapraszamy Panie na warsztaty: Bądź piękna tej wiosny, podczas których zaplanowane są zajęcia z makijażu, salsy oraz warsztaty z dietetykiem. Zajęcia odbędą się 23 i 24 maja. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.

8. Grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek, które posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

9. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na wykończenie wnętrza naszego kościoła ofiarę w wysokości 11 885 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy.

10. Galeria Ope zaprasza na wystawę autorstwa Krzysztofa Ślachciaka pt. Formy.

11. Nasi bracia studenci z Krakowa sprzedają dzisiaj najnowszy numer pisma Teofil, którego tematem jest modlitwa.