1. W minionym tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Krystyna Piechowska. Polecamy Jej duszę Waszej modlitewnej pamięci.

2. W dniu dzisiejszym na mszy św. o godz. 17:17 rozpoczynają się rekolekcje dla młodzieży pt. Przebacz 77 razy. Konferencje od poniedziałku do środy po mszy św. o godz. 18:00 wygłosi o. Jacek Szymczak OP z Warszawy.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną na temat charyzmatu dominikańskiego, a także Drogę Krzyżową w piątek o godz. 11:30 i 17:30.

4. Zapraszamy na spotkanie grupy modlitewnej „Rhema”, a więc: modlitwę słowem Bożym (lectio divina), słuchanie słowa Bożego, czytanie tekstów z duchowej tradycji Kościoła oraz celebrację Eucharystii. Początek spotkania we wtorek o godz. 19:30 oraz w czwartek o godz. 19:00. Zbiórka przed wejściem do kaplicy akademickiej w części duszpasterskiej.

5. Początek kursu tańca w najbliższy czwartek 3 marca o godz. 20:00 w auli klasztoru. Wszyscy chętni zostaną przyjęci.

6. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowie­dzi Msza św. o godz. 16:30, nie będzie w tym dniu Drogi Krzyżowej dla dzieci.

7. W pierwszą sobotę marca odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługa duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainte­resowanych osób.

8. W przyszłą niedzielę 6 marca na mszy św. o godz. 19:00 rozpoczną się rekolekcje akademickie pt. Podróż do siebie, które wygłosi ks. bp. Piotr Jarecki z Warszawy.

9. Działająca przy naszym klasztorze Fundacja Mam Marzenie zajmująca się spełnianiem marzeń chorych dzieci, zaprasza do udziału w Akcji 1%. 06 marca w godz. od 10:00-16:00 będzie można uzyskać darmowe rozliczenie roczne w zamian za przekazanie 1% na podopiecznych fundacji. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

10. Zapraszamy na wielkanocne warsztaty florystyczne, podczas których wykonane zostaną palmy oraz stoiki na stół świąteczny. Termin 19 marzec godz. 10:00. Szczegóły na plakacie. (695 566 223)

11. W naszym kościele wystawiony jest kosz na wielko­postną jał­mużnę. Prosi­my o przyno­szenie trwałych produktów żywnościo­wych, z któ­rych przygotowane zosta­ną paczki dla najuboż­szych rodzin z para­fii. Zachęcamy również, w miarę możli­wości, do składania ofiar na cele charytatywne.

12. W przyszłą niedzielę dzieci będą sprzedawać kartki oraz stroiki świąteczne. Dochód przeznaczony będzie na duszpasterstwo dzieci.

13. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres informuje, że zebrane książki będzie można nabyć w najbliższą niedzielę 6 marca po mszach św. w charytatywnym antykwariacie.

14. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła 11 683 zł. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękujemy.

15. W dniu dzisiejszym studenci z duszpasterstwa akademickiego będą sprzedawać książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze. Dziś polecamy książeczkę dla dzieci pt. Jestem na Mszy Świętej. Tajemnica Eucharystii – autorstwa Małgorzaty Dudek.

16. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Wacława Nowackiego pt. OZ, przedstawiającą zdjęcia z podróży po Australii.