1. 1. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności śp. Władysław Wieczorkowski oraz Eugeniusz Gruszczyński. Polecamy Ich duszę Waszej modlitewnej pamięci.

2. Wczoraj rozpoczęła się kanoniczna wizytacja naszej parafii prowadzona przez ks. Bp. Jana Wątrobę. Zakończenie i podsumowanie wizytacji będzie miało miejsce w dniu dzisiejszym podczas mszy św. o godz. 19:00. Zarówno naszą parafię oraz osobę ks. Biskupa polecamy Waszej modlitwie.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną na temat charyzmatu dominikańskiego, a także Drogę Krzyżową w piątki o godz. 11:30 i 17:30 dla dorosłych oraz o 16:30 dla dzieci.

4. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

5. Wszystkie osoby pragnące zaangażować się w śpiew scholi podczas Triduum Paschalne­go zapraszamy na próbę śpiewu w najbliższy poniedziałek o godz. 19:00. Próba w kaplicy duszpasterskiej.

6. Zapraszamy na warsztaty florystyczne tworzenia kompozycji z wykorzystaniem wiosennych kwiatów doniczkowych. Termin warsztatów: najbliższa sobota 27 luty godz. 10:00. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. (695 566 223)

7. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz 17:17 rozpoczną się rekolekcje dla młodzieży pt. Przebacz 77 razy, które wygłosi dla nas o. Jacek Szymczak OP pracujący w Katolickiej Agencji Informacyjnej w Warszawie.

8. Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza rodziców noworodków i maluchów na warsztaty noszenia dzieci w chustach. Zapisy oraz dodatkowe informacje pod numerem dostępnym w gablocie. (602 890 037)

9. Zapraszamy na wiosenny cykl kursów tańca. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca weselnego w prezencie ślubnym. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Początek 3 marca o godz. 20:00 w auli klasztoru.

10. W naszym kościele wystawiony jest kosz na wielko­postną jał­mużnę. Prosi­my o przyno­szenie trwałych produktów żywnościo­wych, z któ­rych przygotowane zosta­ną paczki dla najuboż­szych rodzin z para­fii. Zachęcamy również, w miarę możli­wości, do składania ofiar na cele charytatywne.

11. W przyszłą niedzielę studenci z duszpasterstwa akademickiego będą sprzedawać książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze.

12. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Wacława Nowackiego pt. OZ, przedstawiającą zdjęcia z podróży po Australii.

13. W dniu dzisiejszym bracia zbierać będą ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła.