1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Czesława Darłak. Prosimy o modlitwę w jej intencji.

2. Jeszcze dziś po mszy św. o godz 19:00 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd i kołysanek z towarzyszeniem Zespołu Muzyki Dawnej Vox Angeli. W programie pieśni staropolskie oraz kolędy z regionu Podkarpacia.

3. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

4. Poczytalnia, czyli wspólne czytanie książek dla dzieci i rodziców w najbliższy czwartek o 17:30 w pomieszczeniu antykwariatu. Tym razem tematem będzie: Babcia i dziadzio w literaturze.

5. Spotkanie grupy biblijnej w najbliższy piątek o godz. 19:00.

6. Zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach Szkoły św. Jacka w sobotę 16 stycznia o godz. 9:00. Tym razem wykład pt.: Zanim powstał judaizm. Biblia i historia Hebrajczyków w starożytności. Od jahwizmu do judaizmu poprowadzi dr hab. Łukasz Niesiołowski-Spano.

7. Zapraszamy członków róż różańcowych na coroczny wspólny opłatek, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 stycznia o godz. 15:00 w refektarzu klasztornym.

8. W następną niedzielę 17 stycznia po mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej.

9. Już dziś zapraszamy na: Weekend z kaligrafią – warsztaty dla dzieci od lat 6, młodzieży oraz osób dorosłych, które odbędą się 6 i 7 lutego w pomieszczeniu antykwariatu. Zajęcia poprowadzi p. Janusz Korzeniowski. Więcej informacji na plakacie w gablocie. Zapisy na liście dostępnej w zakrystii.

10. Jeżeli przez naszą nieuwagę, czy z powodu nieobecności domowników nie do­szło do spo­tkania kolędowego w przewidzianym czasie, informuje­my, że istnie­je możliwość tzw. „uzupełnień”. Prosimy wszystkie osoby, które pragnęłyby jeszcze naszej wizyty o pozo­stawienie w zakrystii danych kontaktowych. „Uzupełnienia kolędowe” obędą się w najbliższy poniedziałek 11 stycznia od godz. 16:00.

11. Studentów z akademików Politechniki Rzeszowskiej, którzy chcieliby przyjąć nas podczas wizyty kolędowej w swoich pokojach prosimy o zostawienie danych kontaktowych na liście w zakrystii.

12. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

13. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Anny Tomczyk pt. Zamknięte czasoprzestrzenie.

14. W najbliższą niedzielę bracia zbierać będą ofiary na wnętrze naszego kościoła.