1. W poniedziałek odprawimy Mszę św. roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – serdecznie zapraszamy na godz.18.00 na Mszę św. oraz na różaniec na godz.17.30 w intencji zmarłych.

2. Klub Ojca zaprasza na kolejne spotkanie, którego tematem będzie: Mowa ciała w kontakcie z dzieckiem. Poniedziałek 4 stycznia o godz. 20:00.

3. Karnawałowa edycja kuru tańca rozpoczyna się w najbliższy wtorek o godz. 18:00.

4. W środę 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego– Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła i kredy odbywać się będzie podczas każdej mszy św. W tym dniu porządek mszy św. jak w każdą niedzielę.

5. Ze względu na trwającą kolędę w najbliższym tygodniu kancelaria parafialna czynna będzie jedynie w sobotę od 10:00 do 12:30.

6. W następną niedzielę 10 stycznia po mszy św. o godz 19:00 zapraszamy na wspólne śpiewanie kolęd i kołysanek z towarzyszeniem Zespołu Muzyki Dawnej Vox Angeli. W programie pieśni staropolskie oraz kolędy z regionu Podkarpacia.

7. Zapraszamy członków róż różańcowych na coroczny wspólny opłatek, który odbędzie się w sobotę 16 stycznia o godz. 15:00 w refektarzu klasztornym.

8. Zapraszamy na zimowe półkolonie dla dzieci organizowane przy naszym klasztorze. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. (tel. 606 141 330)

9. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

10. Dziś nasze siostry rozprowadzają dziś kadzidło oraz kredę, które poświęcone zostaną w Uro­czystość Objawienia Pańskiego Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na do­finansowanie wyjazdu duszpasterskiego dla dzieci.

11. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Aleksandry Fidziańskiej pt. Chwile.

12. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Kolędę rozpoczynamy o godz. 16:00. Przez cały czas kolędy, nie bę­dzie wieczornej spowiedzi w dni po­wszednie o godz. 17:30. W tym ty­godniu odwiedzi­my mieszkań­ców domów przy ulicach:

Poznańska, Wielkopolska, Podkarpacka (numery do przejazdu kolejowego), Zawiszy Czarnego (numery do przejazdu kolejowego), Dąbrowskiego domki, Powstańców Warszawy domki, Batalionów Chłopskich domki, Dominikańska domki, Dąbrowskiego 60, 60A, 60B, 62 – w poniedziałek 4 stycznia.

Dąbrowskiego 85, 87, 89; Bohaterów Westerplatte 1, 1A, 2, 3, 3A, 4 – wtorek 5 stycznia.

Bohaterów Westerplatte 4A, 5, 5A, 6, 7, 9; Bolesława Chrobrego 2 – w czwartek 7 stycznia.

Bolesława Chrobrego 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 – w piątek 8 stycznia.

Bolesława Chrobrego 22, 24, 26; Hotel Asystenta oraz Leśna 3 – w sobotę 9 stycznia.