1. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

2. Spotkanie grupy biblijnej w najbliższy piątek o godz. 19:00.

3. Zapraszamy studentów na msze św. w intencji sesji egzaminacyjnej we wtorek oraz w czwartek o 19.30 do kaplicy duszpasterskiej, a po nich na kolację do duszpasterstwa akademickiego.

4. Zapraszamy przyszłych rodziców do udziału w kolejnej edycji Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zajęcia rozpoczną się 28 stycznia. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem dostępnym w gablocie. (607 485 073)

5. Zapraszamy na: Weekend z kaligrafią – warsztaty dla dzieci powyżej 6 lat, młodzieży oraz osób dorosłych, które odbędą się 6 i 7 lutego w pomieszczeniu antykwariatu. Zajęcia poprowadzi p. Janusz Korzeniowski. Więcej informacji na plakacie w gablocie. Zapisy na liście dostępnej w zakrystii.

6. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

7. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Anny Tomczyk pt. Zamknięte czasoprzestrzenie.

8. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 12146 zł na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Dziękujemy za Waszą ofiarność.

9. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedają książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Ciągle kłamiemy. Plotka, oszczerstwo, obietnice bez pokrycia. Dziś szczególnie polecamy książkę Marcina Brzezińskiego pt. Pasja Michała o dominikańskim męczenniku z Powstania Warszawskiego bł. Michale Czartoryskim.