1. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek oraz środę o godz. 19:30. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

2. W tym tygodniu kancelaria parafialna otwarta będzie we wtorek od 15:00 – 17:30 oraz w sobotę od 10:00 – 12:30.

3. W środę 30 grudnia zapraszamy na koncert kolęd. Początek o godz. 18:45.

4. W czwartek 31 grudnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie na zakończenie starego roku. Początek nabożeństwa o godz. 17:30, a po nim msza święta.

5. W piątek, 1 stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodziciel­ki, Maryi. Msze św. odprawiane będą w naszym kościele jak w każdą niedzielę. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Karnawałowa edycja kuru tańca rozpoczyna się we wtorek 05 stycznia 2016 roku o godz. 18:00. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca ślubnego w prezencie.

7. Zapraszamy na zimowe półkolonie dla dzieci organizowane przy naszym klasztorze. Więcej informacji na plakacie przed kościołem. (tel. 606 141 330)

8. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła 13 253 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

9. Galeria Ope zaprasza na wystawę fotograficzną autorstwa Aleksandry Fidziańskiej pt. Chwile.

10. W najbliższą niedzielę nasze siostry rozprowadzać będą kadzidło oraz kredę, które poświęcone zostaną w Uro­czystość Objawienia Pańskiego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na do­finansowanie wyjazdu duszpasterskiego dla dzieci.

11. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską naszej parafii, tzw. kolędę. Prosimy o przygoto­wanie krzyża, świec i kropidła, a dzieci o zeszyty do kate­chezy. Kolędę rozpoczyna­my o godz. 16:00. Przez cały czas kolędy, nie bę­dzie wieczornej spowiedzi w dni po­wszednie. Nie będziemy chodzili po kolędzie w niedzielę oraz w Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia. Plan kolędy na najbliższe dni wywieszony jest w gablocie oraz znajduje się na stronie internetowej naszego klasztoru. W tym ty­godniu odwiedzi­my mieszkań­ców domów przy ulicach:

Dominikańska 1, 3, 5, 6, 6A, 8, 10 – w sobotę, 2 stycznia.