1. W tym tygodniu odszedł do nas do wieczności nasz parafianin śp. Michał Ożóg, którego polecamy Waszej pamięci modlitewnej.

2. Jeszcze dziś po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na koncert muzyki dawnej z okazji święta Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w wykonaniu zespołu Vox Angeli. W programie średniowieczne pieśni z południa Europy.

3. Przez cały listopad od poniedziałku do soboty, odmawiamy różaniec w intencji naszych zmarłych, połączony z wyczytywaniem imion zapisanych na kartkach wypominkowych. Początek o godz. 17:15.

4. W najbliższą sobotę 28 listopada o godz. 10.00 zapraszamy na Warsztaty tworzenia kartek świątecznych. Wszystkie informacje oraz kontakt na plakacie przy wyjściu z kościoła.

5. Początek rekolekcji adwentowych O wierze dla ogółu wiernych w następną niedzielę 29 listopada. Nauki wygłosi o. Józef Zborzil OP.

6. W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej po mszy o godz. 10:00.

7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na kiermasz podczas którego można będzie nabyć kartki i stoiki świąteczne oraz ozdoby choinkowe. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rozwój duszpasterstwa dzieci.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi św. (Izrael wraz z Jordanią) w dniach 09.04-16.04.2016 Wszystkie informacje o programie oraz kosztach można uzyskać w zakrystii oraz na stronie internetowej naszego klasztoru.

9. Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie oraz fundacja Pasieka zaprasza mamy oraz przyszłe mamy na Zaplątaną Salsę – zajęcia taneczne z dzieckiem w chuście. Wszystkie informacje oraz kontakt znaleźć można na plakacie przy wyjściu z kościoła.

10. W ostatnią niedzielę udało nam się zebrać na wnętrze naszego kościoła ofiarę w wysokości 10 947 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za złożone na ten cel ofiary.

11. Galeria OPe zaprasza na wystawę zdjęć autorstwa młodzieży biorącej udział w warsztatach fotograficznych zatytułowanych: Śladami Marka Czarnoty – rzeszowskie zabytki w obiektywie.

12. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedają książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Kiedy zaczyna się grzech? Spowiedź z myśli i zaniedbania. Dziś szczególnie polecamy książkę Elżbiety Wiater o patronie naszej parafii pt. Wierny pies pański. Biografia św. Jacka Odrowąża.