1. W ostatnim tygodniu odeszli od nas do wieczności śp.: Jan Strzępek oraz Franciszka Południak. Nasi parafianie. Powierzamy ich Waszej modlitwie.

2. W ostatnich dniach zakończyła się pierwsza kadencja naszego Przeora o. Romualda Jędrejko. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy do Ducha Świętego w najbliższą środę 30 września Na Mszy św. o godz. 18.00, po której we wspólnocie zakonnej dokonamy wyboru nowego Przeora. Jednocześnie dziękujemy o. Romualdowi za dotychczasową posługę Przeora.

3. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:15 (we wtorek oraz czwartek róża­niec prowa­dzą dzieci), informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

4. W przyszłą niedzielę, 4 października, poświęcimy różańce dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii. Zapraszamy rodziców i dzieci na Mszę św. o godz. 10.00

5. Wszystkich pragnących modlić się Słowem Bożym zapraszamy na wspólną modlitwę Lectio divina. Początek spotkania w każdy wtorek o godz. 19:30 w kaplicy akademickiej w części duszpasterskiej.

6. Grupa postakademicka Poddasze zaprasza na spotkania w czwartki o godz. 19:30. Każde spotkanie rozpoczyna się wspólną modlitwą w kaplicy w części duszpasterskiej.

7. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowie­dzi Msza św. o godz. 16:30. Zapraszamy.

8. W pierwszą sobotę października odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługa duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainte­resowanych i ewen­tualne zgłoszenie w zakry­stii no­wych osób

9. Prowadzimy zapisy do działającej przy naszym klasztorze Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Szczegółowy program wykładów dostępny jest na plakacie przed kościołem. Zapisywać się można przez stronę internetową lub na listę dostępną w zakrystii do 15 października.

10. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres nadal prowadzi zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

11. Galeria OPe zaprasza na wystawę zdjęć o. Józefa Zborzila OP – naszego współbrata z klasztoru w Jarosławiu pt. Polskie ptaki. Fotografiom towarzyszą opisy.

12. W dniach 23-25 października przy naszym klasztorze odbędą się warsztaty muzyczne dla młodzieży. Wszystkie informacje oraz zapisy na stronie duszpasterstwa i u o. Pawła.

13. Dziś przed kościołem studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedają wrześniowy numer miesięcznika W drodze. Zachęcamy do nabycia.

14. W zeszłym tygodniu na wykończenie wnętrza naszego kościoła zebraliśmy kwotę 11579 zł. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie składane ofiary.

15. Dzisiaj prowadzona jest zbiórka na Katolickie Radio Via. Ofiary można składać do wystawionej z tyłu kościoła skrzynki. Serdecznie dziękujemy.

16. W następna niedzielę, 4 października, nasi bracia pracujący na Białorusi zbierać będą ofiary na działalność duszpasterską.

17. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Politechniki Rzeszowskiej na mszę św. inaugurującą nowy rok akademicki w najbliższy czwartek 1 października o godz. 18:00, której przewodniczył będzie ks. bp. Jan Wątroba. Po Mszy św. krótki koncert Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej Połoniny.