1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp.: Danuta Dyhdalewicz. Prosimy o modlitwę w jej intencji.

2. Wszystkich pragnących modlić się Słowem Bożym zapraszamy na wspólną modlitwę Lectio divina. Początek spotkania w każdy wtorek o godz. 19:30 w kaplicy akademickiej w części duszpasterskiej.

3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w najbliższą w środę 16 września. Początek podczas mszy św. w kościele o godz. 18:00. Na początkowe spotkanie zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.

4. Grupa postakademicka Poddasze zaprasza na spotkania w czwartki o godz. 19:30. Każde spotkanie rozpoczyna się wspólną modlitwą w kaplicy w części duszpasterskiej.

5. Wszystkich młodszych ministrantów oraz chłopców zainteresowanych posługą przy ołta­rzu zapraszamy na spotkanie w piątek 18 września o godz. 18:00 w części duszpasterskiej.

6. Potkanie grupy biblijnej dla dorosłych również w piątek o godz. 19:00.

7. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców w najbliższą niedzielę 20 września po mszy św. o godz. 10:00.

8. Zapraszamy przyszłych rodziców oraz rodziców małych dzieci na warsztaty noszenia dzieci w chustach, które odbędą się 19 września. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu dostępnym w gablocie. (602 890 037)

9. Zapraszamy na warsztaty florystyczne 19 września o godz. 9:00. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu umieszczonym na plakacie w gablocie. (695 566 223)

10. Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do udziału w kursie języka angielskiego dla początkujących. Zajęcia adresowane są do osób dorosłych. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem dostępnym na plakacie w gablocie. (723 149 356)

11. Zapraszamy na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach od 10 do 17 października 2015 roku. Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt z o. Arturem pod numerem telefonu dostępnym w gablocie. (608 168 138)

12. Prowadzimy zapisy do działającej przy naszym klasztorze Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Szczegółowy program wykładów dostępny jest na plakacie przed kościołem. Zapisywać się można przez stronę internetową lub na listę dostępną w zakrystii do 15 października.

13. Studium życia rodzinnego diecezji rzeszowskiej zaprasza osoby pragnące zaangażować się w duszpasterstwo rodzin poprzez pracę w poradni rodzinnej do wzięcia udziału w regularnych zajęciach przygotowujących. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem.

14. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres nadal prowadzi zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

15. W ostatnim tygodniu młodzież z duszpasterstwa szkół średnich zebrała na remont salki ofiary w wysokości 5008, 80 zł. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

16. W przyszłą niedzielę bracia zbierać będą ofiary przeznaczone na wnętrze naszego kościoła.

17. Galeria OPe zaprasza na wystawę zdjęć o. Józefa Zborzila OP – naszego współbrata z klasztoru w Jarosławiu pt. Polskie ptaki. Fotografiom towarzyszą opisy.