1. W ostatnim tygodniu odszedł od nas do wieczności śp.: Władysław Maternia. Prosimy o modlitwę w jego intencji.

2. Młodzież szkół średnich zapraszamy na rekolekcje na dobry początek, które wygłosi o. Bartłomiej Sumara OP. Początek dziś podczas mszy św. o godz. 17:17, natomiast od poniedziałku do środy zapraszamy na msze św. o godz 18:00. Po mszy św. konferencja.

3. Również w poniedziałek odprawimy mszę św. roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – zapraszamy na godz. 18:00. Wcześniej różaniec w ich intencji o godz. 17:30.

4. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę i piątek o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

5. Zapraszamy na jesienny kurs tańca, dający możliwość przygotowania się na taneczne przywitanie nowego roku. Początek w najbliższy wtorek, o godz. 18:00 w auli klasztoru. Zapisy na miejscu.

6. Wszystkich pragnących modlić się Słowem Bożym zapraszamy na wspólną modlitwę Lectio divina. Początek spotkania w każdy wtorek o godz. 19:30 w kaplicy akademickiej w części duszpasterskiej.

7. Osoby pragnące dołączyć do działającego przy naszej parafii Klubu Seniora zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o godz. 18:00 do sali klubu.

8. Grupa postakademicka Poddasze zaprasza na spotkania w czwartki o godz. 19:30. Każde spotkanie rozpoczyna się wspólną modlitwą w kaplicy w części duszpasterskiej.

9. Potkanie grupy biblijnej dla dorosłych w najbliższy piątek o godz. 19:00.

10. Grupa dla osób żyjących w pojedynkę: Plus minus 40 zaprasza na spotkanie w części duszpasterskiej w najbliższą sobotę 12 września o godz. 18:00.

11. W sobotę 12 września o godz 19:00 w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Animatorów Spotkań Małżeńskich o godz 19:15 odprawiona zostanie msza św. pod przewodnictwem ks. biskupa Jana Wątroby. W związku z tym nie będzie nabożeństwa fatimskiego.

12. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w środę 16 września. Początek podczas mszy św. w kościele o godz. 18:00. Na początkowe spotkanie zapraszamy młodzież wraz z rodzicami.

13. Zapraszamy przyszłych rodziców oraz rodziców małych dzieci na warsztaty noszenia dzieci w chustach, które odbędą się 19 września. Zapisy oraz wszelkie informacje pod numerem telefonu dostępnym w gablocie (602 890 037).

14. Zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne, z wykorzystaniem wrzosów, 19 września o godz. 9:00. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu umieszczonym na plakacie w gablocie. (695 566 223)

15. Prowadzimy zapisy do działającej przy naszym klasztorze Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Szczegółowy program wykładów dostępny jest na plakacie przed kościołem. Zapisywać się można przez stronę internetową lub na listę dostępną w zakrystii do 15 października.

16. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres nadal prowadzi zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

17. Galeria OPe zaprasza na nową wystawę zdjęć autorstwa o. Józefa Zborzila OP – naszego współbrata z klasztoru w Jarosławiu pt. Polskie ptaki.

18. Dziś po mszach św. młodzież z duszpasterstwa szkół średnich zbierać będzie ofiary na remont swojego pomieszczenia.