1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp.: Aniela Buczak. Prosimy o modlitwę w jej intencji.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę: Koronką do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 15:00 w kaplicy Jezusa Miłosiernego; na różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 oraz na Nieszpory od poniedziałku do soboty o godz. 18.30.

3. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę i piątek o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

4. Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego zapraszamy na uroczystą Mszę św. dzieci, rodziców oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 10 we wtorek o godz. 10:30. Msza św. inaugurująca rok szkolny dla uczniów szkół średnich
z terenu naszej parafii odpra­wiona będzie w wtorek o godz. 8:00.

5. Jesienna edycja kursu tańca rozpocznie się w najbliższy wtorek, o godz. 18:00 w auli klasztoru. Zapisy na miejscu.

6. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowie­dzi Msza św. o godz. 16:30.

7. W pierwszą sobotę września odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługa duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainte­resowanych i ewen­tualne zgłoszenie w zakry­stii no­wych osób.

8. Zapraszamy chętne dzieci w wieku od 8 lat do scholi dziecięcej, śpiewającej w niedziele podczas Mszy św. o godz. 10:00. Pierwsza próba scholi w sobotę o godz. 10:00. Grupą opiekuje się s. Marlena.

9. Wszystkich ministrantów oraz chłopców zainteresowanych posługą przy ołtarzu zapraszamy na spotkanie w sobotę 5 września o godz. 10:00. Zbiórka w kościele. Grupą opiekuje się o. Bartłomiej.

10. Młodzież szkół średnich zapraszamy na rekolekcje na dobry początek: Życie tajemnicą Boga i człowieka, które wygłosi o. Bartłomiej Sumara OP. Początek w niedzielę 6 września na mszy św. o godz. 17:17.

11. Kancelaria parafialna pracuje już według stałego planu: dyżury we wtorek i czwartek w godz. 15:00 – 17:30 oraz w soboty w godz. 10:00 – 12:30.

12. Zapraszamy na kolejne warsztaty florystyczne, z wykorzystaniem wrzosów, 19 września o godz. 9:00. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu umieszczonym na plakacie w gablocie. (695 566 223)

13. Zapraszamy uczniów szkół średnich, zainteresowanych bezpłatnym szkoleniem fotograficznym, do udziału w projekcie „Śladami Marka Czarnoty – rzeszowskie zabytki w obiektywie”. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.

14. Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do udziału w kursie języka angielskiego oraz języka rosyjskiego dla początkujących. Zajęcia adresowane są do osób dorosłych oraz dzieci. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem dostępnym na plakacie w gablocie. (723 149 356)

15. Trwa akcja „Idę do szkoły”, w kościele znajduje się wystawiony kosz na wszelkiego rodzaju przybory szkolne dla najuboższych dzieci z naszej parafii.

16. Galeria OPe zaprasza na wystawę pejzaży autorstwa Zbigniewa Polita pt. Struktura Przestrzeni.