1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – w ciągu tygodnia o godz. 17:30. Informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

2. Zapraszamy na wspólną modlitwę: Koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 15:00 w kaplicy Jezusa Miłosiernegooraz na wspólne Nieszpory również od poniedziałku do soboty o godz. 18.30.

3. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Spotkanie dla początkujących w poniedziałek 15 minut wcześniej.

4. Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek o godz. 19:00.

5. Zapraszamy przyszłych oraz młodych rodziców na warsztaty noszenia dzieci w chuście, które rozpoczną się w sobotę 30 maja. Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem dostępnym w gablocie. (602 890 037)

6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii członków wspólnoty Chleb życia s. Małgorzaty Chmielewskiej, którzy prowadzić będą zbiórkę na prowadzony przez siebie dom pomocy osobom bezdomnym i wykluczonym.

7. Już dziś Duszpasterstwo Młodzieży Szkół Średnich zaprasza wszystkie dzieci w nie­dzielę 7 czerwca po mszy św. o godz. 10:00 na festyn rodzinny „Cuda wianki”, gdzie czekają na nie pełne przygód gry terenowe i zabawy. Zainteresowanych bliższą współpracą oraz potencjalnych sponsorów prosimy o kontakt z o. Pawłem – informacje w zakrystii.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na wnętrze naszego kościoła.W zeszłą niedzielę udało nam się zebrać 11 247 zł. Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość zostania fundatorem wybranej stacji drogi krzyżowej. Osoby zainteresowane w celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zakrystii.

9. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porresorganizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

10. Zapraszamy na prowadzone przy naszym klasztorze wakacyjne półkolonie dla dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie. (tel. 606 141 330)

11. Galeria OPe zaprasza na nową wystawę fotografii autorstwa Małgorzaty Korzec pt. Bruno Schulz – Czarodziej obrazu. Prezentowane fotografie są inspirowane tekstami pisarza.

12. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedają książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Chrzest. Nasz bilet do nieba. Dziś szczególnie polecamy książkę Tima i Sue Muldoon pt. Duchowość dla domu. Sześć reguł życia rodzinnego.