1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych w dni powszednie o godz. 17:30.Informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

2. W poniedziałek z okazji Dnia Dziecka o godz. 12:00 zostanie odprawiona msza św. w intencji dzieci już poczętych, a jeszcze nienarodzonych. Serdecznie zapraszamy wszystkie matki oraz ojców oczekujących potomstwa. Po mszy św. będzie udzielone specjalne błogosławieństwo dla rodziców.

3. Również w poniedziałek odprawimy mszę św. „roczną” za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych – zapraszamy na godz. 18:00.

4. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Spotkanie dla początkujących w poniedziałek 15 minut wcześniej.

5. Zapraszamy wszystkich chcących modlić się słowem Bożym na wspólną modlitwę Lectio divina. Początek spotkania w każdy wtorek o godz. 19:30 w kaplicy w części duszpasterskiej.

6. Kancelaria parafialna będzie czynna w tym tygodniu jedynie we wtorek i sobotę.

7. W najbliższy czwartek, 4 czerwca, przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Po­rządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Informujemy, że w związku z procesją nie będzie Mszy św. o godz. 17:17.

8. Zapraszamy na procesję w naszej parafii, która odbędzie się w dzień Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 16:00 – w kościele MB Saletyńskiej. W tym roku procesja ruszy z parafii saletyńskiej. Przejdziemy ulicami: Dąbrowskiego, Dominikańską, obok przedszkola, dalej między blokami 8 i 10 do naszego kościoła. Prosimy o udekoro­wanie do­mów. Właścicieli samochodów uprzej­mie prosimy, aby na czas procesji za­parkowali swo­je sa­mochody w innym miejscu.

Prosimy także, aby w tym roku 3. ołtarz został przygotowany przez członków Żywe­go Ró­żańca a .4 przez Klub Seniora.

9. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa spowiedź dla dzieci o godz. 16:00 oraz Msza św. o godz. 16:30.

10. W pierwszą sobotę miesiąca, 6 czerwca, odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

11. Zapraszamy wszystkie dzieci w niedzielę 7 czerwca po mszy św. o godz. 10:00 na festyn rodzinny „Cuda wianki”, gdzie czekają na nie pełne przygód gry terenowe i zabawy.

12. W tym dniu zapraszamy również dorosłych oraz dzieci do udziału w akcji „ Bezpieczne wakacje”, podczas której organizowane będą bezpłatne szkolenia, wykłady i konsultacje. Szczegółowe informacje na temat imprezy na plakacie w gablocie.

13. Informujemy o prowadzonych przy naszym klasztorze wakacyjnych półkoloniach dla dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie. (tel. 606 141 330)

14. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

15. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Małgorzaty Korzec pt. Bruno Schulz – Czarodziej obrazu.