1. W minionym tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Irena Markielowska. Polecamy jej duszę waszej pamięci modlitewnej.

2. W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną oraz Drogę Krzyżową w piątki o godz. 11:30 i 17: 30 dla dorosłych oraz o 16:30 dla dzieci.

3. Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek o godz. 19:00.

4. Dzisiaj po mszy św. o godz 17:17 odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży z duszpasterstwa szkół średnich.

5. Zapraszamy na przedstawienie przygotowane przez dzieci z naszej parafii na podstawie baśni Janiny Porazińskiej: „Dwie Dorotki”. Występ odbędzie się w najbliższą sobotę 28 lutego o godz. 16:00 oraz niedzielę 1 marca po mszy św. o godz 10:00 w auli klasztoru. Wstęp wolny.

6. Wszystkie osoby pragnące zaangażować się w śpiew scholi podczas Triduum Paschalne­go zapraszamy na próbę śpiewu w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00. Próba w kaplicy duszpasterskiej.

7. Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że w każdą sobotę marca od godz. 11:00 do 14:00 w naszym klasztorze będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w rozliczeniu podatku oraz sporządzeniu PIT-u. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem tel. 662 014 589.

8. DCPR zaprasza również przyszłych rodziców na kolejną 14 edycję Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zajęcia rozpoczynają się w naszym klasztorze 11 marca. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 723 149 356.

9. W naszym kościele wystawiony jest kosz na wielko­postną jał­mużnę. Prosi­my o przyno­szenie trwałych produktów żywnościowych, z któ­rych przygotowane zosta­ną paczki dla najuboż­szych rodzin z para­fii. Zachęcamy również, w miarę możliwości, do składania ofiar na cele charytatywne.

10. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła 10 558 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.

11. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Wacława Nowackiego pt. Go.

12. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedają książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika „W drodze” pt. „Jak zniszczyć kościół?” W dniu dzisiejszym szczególnie polecamy książkę o. Cypriana Klahsa pt. „Droga Krzyżowa zawierającą rozważania drogi krzyżowej na każdy tydzień Wielkiego Postu”. Do nabycia są również krzyżyki z reprodukcją naszej ikony krzyża.