1. W minionym tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Karolina Bieda. Polecamy jej duszę waszej pamięci modlitewnej.

2. Klub Ojca zaprasza ojców na kolejne spotkanie z cyklu: Duchowy poligon ojca. Tym razem podejmiemy temat: Asertywność czy wrażliwość – co powinno przeważać w rodzinie? Spotkanie w najbliższy poniedziałek o godz. 20:00.

3. Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek o godz. 19:00.

4. W najbliższą środę, 18 lutego, rozpoczynamy Wielki Post, czas pokuty i przygotowania do Świąt Wielkanocnych. W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą sprawowane w naszym kościele o godzinie: 7:00, 8:00, 12:00, 16:00, 18:00 oraz 19:00.

5. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o 11:30 i 17:30 dla dorosłych i 16:30 dla dzieci, oraz w niedziele na Gorzkie Żale z konferencją katechetyczną o 15:00.

6. Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Szkoły św. Jacka w sobotę 21 lutego godz. 9:00. Kolejny wykład z cyklu:: Burzliwe dzieje chrystologii, spór o bóstwo Chrystusa. Wokół soborów w Nicei i Konstantynopola, poprowadzi o. dr Damian Mrugalski OP.

7. W następną niedzielę 17 lutego po mszy św. o godz 17:17 odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży z duszpasterstwa szkół średnich.

8. Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza do udziału w kursie języka angielskiego oraz rosyjskiego dla początkujących. Zajęcia adresowane są do osób dorosłych. Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu dostępnym w gablocie 723 149 356 lub 607 485 073.

9. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres nadal organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

10. W ostatnią niedzielę nasze siostry dominikanki zebrały na prowadzony przez siebie ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży w Mielżynie koło Poznania ofiary wysokości 38 373 zł oraz 60 euro. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i hojność. List z podziękowaniami znajduje się w gablocie przed kościołem.

11. W przyszłą niedzielę studenci z duszpasterstwa akademickiego będą sprzedawać książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze.

12. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Wacława Nowackiego pt. Go.

13. Dzisiaj po każdej mszy św. bracia zbierać będą ofiary przeznaczone na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiary.