1.    Zapraszamy na przedstawienie przygotowane przez dzieci z naszej parafii na podstawie baśni Janiny Porazińskiej: „Dwie Dorotki”. Występ odbędzie się jeszcze dziś po mszy św. o godz 10:00 w auli klasztoru. Wstęp wolny.

2.    W minionym tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Stanisława Bednarska. Polecamy jej duszę waszej pamięci modlitewnej.

3.    Zapraszamy na mszę św. roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych w poniedziałek 2 marca o godz. 18:00. Przed mszą św. o 17:30 różaniec w intencji zmarłych.

4.    W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowiedzi Msza św. o godz. 16:30, nie będzie w tym dniu drogi krzyżowej dla dzieci.

5.    W Wielkim Poście zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa: Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15:00 z konferencją katechetyczną oraz Drogę Krzyżową w piątki o godz. 11:30 i 17: 30 dla dorosłych.

6.    Klub Ojca zaprasza w poniedziałek o godz. 20 na kolejne spotkanie z cyklu „Duchowy poligon ojca”. Temat spotkania: Konkurencja czy wzajemna troskliwość, czyli co powinno przeważać w relacjach rodzinnych?

7.    Również w przyszłą niedzielę 8 marca na mszy św. o godz. 19:00 rozpoczną się rekolekcje akademickie pt. Uczeń Pana, które wygłosi jezuita o. Grzegorz Kramer.

8.    W pierwszą sobotę marca odwiedzimy chorych parafian z posługa duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainteresowanych osób.

9.    Spotkanie grupy biblijnej dla dorosłych w piątek o godz. 19:00.

10.    Wiosenny cykl kursów tańca rozpocznie się w najbliższy czwartek 05 marca  o godz. 20:00. Zapisy na miejscu. Wszyscy chętni zostaną przyjęci. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego  tańca weselnego w prezencie ślubnym.

11.    Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie informuje, że w każdą sobotę marca od godz. 11:00 do 14:00 w naszym klasztorze będzie można uzyskać bezpłatną pomoc w rozliczeniu podatku oraz sporządzeniu PIT-u. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem dostępnym w gablocie. 662 014 589

12.    DCPR zaprasza również przyszłych rodziców na kolejną 14 edycję Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zajęcia rozpoczynają się w naszym klasztorze 11  marca. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem dostępnym w gablocie. 723 149 356

13.    W naszym kościele wystawiony jest kosz na wielkopostną jałmużnę. Prosimy o przynoszenie trwałych produktów żywnościowych, z których przygotowane zostaną paczki dla najuboższych rodzin z parafii. Zachęcamy również, w miarę możliwości, do składania ofiar na cele charytatywne.

14.    W przyszłą niedzielę dzieci będą sprzedawać kartki oraz stroiki  świąteczne. Dochód przeznaczony będzie na duszpasterstwo dzieci.

15.    Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres informuje, że zebrane książki będzie można nabyć już w najbliższą niedzielę po mszach św. w charytatywnym antykwariacie, wspierając tym samym remont pomieszczenia grupy.

16.    Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Wacława Nowackiego pt. Go.

17.     Dziś po mszach św. w zakrystii można kupić tradycyjne pierniki – kaziuki. Dochód ze sprzedaży zasili fundusz stypendialny dla studentów polskiego pochodzenia ze wschodu.