1. W ostatnim tygodniu odeszła od nas do wieczności śp. Urszula Przybyła. Prosimy o modlitwę w jej intencji.

2. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

3. Zapraszamy na wspólną modlitwę: Koronką do Miłosierdzia Bożego w każdy piątek o godz. 15:00 w kaplicy Jezusa Miłosiernego; na wspólny różaniec od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 oraz na wspólne Nieszpory również od poniedziałku do soboty o godz. 18.30.

4. Przypominamy, że w związku z trwającym Rokiem Życia Konsekrowanego, Ojciec Święty przyznał wszystkim kościołom klasztornym, w tym także naszemu kościołowi, przywilej odpustu zupełnego, który wierni mogą uzyskać pod zwykłymi warunkami poprzez wspólne odmówienie z nami Nieszporów. Przywilej obowiązywać będzie do dnia 2 lutego 2016 roku.

5. Zapraszamy na wieczory tańca etnicznego w poniedziałki o godz. 18:00 w auli klasztoru.

6. Zapraszamy na spotkanie grupy Poddasze przeznaczonej dla osób dorosłych poszukujących wiary. Spotkania rozpoczynają się wspólną liturgią w każdy czwartek o godz. 19:30 w kaplicy duszpasterskiej (wejście z boku klasztoru).

7. Spotkanie grupy biblijnej w najbliższy piątek o godz. 19:00.

8. Zapraszamy na prowadzone przy naszym klasztorze zimowe półkolonie dla dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie. (tel. 606 141 330)

9. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej klasztoru oraz w zakrystii.

10. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont pomieszczenia grupy. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

11. W przyszłą niedzielę studenci z duszpasterstwa akademickiego będą sprzedawać książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze.

12. W gablocie znajduje się szczegółowe rozliczenie finansowe parafii za rok 2014.

13. Galeria OPe zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Tomasza Okoniewskiego pt. Bohaterowie wypału.

14. Dzisiaj po każdej mszy św. bracia zbierać będą ofiary przeznaczone na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiary.

15. Wypełnione ankiety z pytaniami dotyczącymi naszej pracy duszpasterskiej prosimy składać w zakrystii lub u kwestujących przed kościołem braci.