Medytacja chrześcijańskaw poniedziałek oraz środęo godz. 19:30. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej. W związku z rozpoczynającą się kolędą zmianie ulegają dyżury pracy kancela­rii pa­rafialnej. Kancelaria otwarta będzie we wtorek od 15:00 – 17:30 oraz w so­botę od 10:00 – 12:30. We wtorek 30 grudnia zapraszamy na koncert kolęd. Początek o godz. 19:00. W środę 31 grudnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie na zakończenie starego roku. Początek nabożeństwa o godz. 17:30, a po nim msza święta. […]

 1. Medytacja chrześcijańskaw poniedziałek oraz środęo godz. 19:30. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

 2. W związku z rozpoczynającą się kolędą zmianie ulegają dyżury pracy kancela­rii pa­rafialnej. Kancelaria otwarta będzie we wtorek od 15:00 – 17:30 oraz w so­botę od 10:00 – 12:30.

 3. We wtorek 30 grudnia zapraszamy na koncert kolęd. Początek o godz. 19:00.

 4. środę 31 grudnia zapraszamy do udziału w nabożeństwie na zakończenie starego roku. Początek nabożeństwa o godz. 17:30, a po nim msza święta.

 5. czwartek, 1 stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodziciel­ki, Ma­ryi. Msze św. odprawiane będą w naszym kościele jak w każdą niedzielę.

 6. Informujemy, że w związku z kolędą w pierwszy piątek miesiąca nie będzie dodatkowej spowiedzi oraz mszy świętej dla dzieci.

 7. Zimowa edycja kursu tańca rozpocznie się 13 stycznia o godz. 18:00 w auli. Zapisy na miejscu. Dla kursantów nowożeńców układ pierwszego tańca w prezencie ślubnym.

 8. Zapraszamy na prowadzone przy naszym klasztorze zimowe półkolonie dla dzieci. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie. (tel. 606 141 330)

 9. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła 11 256 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

 10. Galeria OPe zaprasza nawystawę fotografii rzeszowskich sportowców, biorących udziałwPierwszych Mistrzostwach Świata Taijiquanw Chinach.

 11. W najbliższą niedzielę nasze siostry rozprowadzać będą kadzidło oraz kredę, które poświęcone zostaną w Uro­czystość Objawienia Pańskiego. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na do­finansowanie wyjazdu duszpasterskiego dla dzieci.

 12. Rozpoczynamy wizytę duszpasterską naszej parafii, tzw. kolędę. Prosimy o przygoto­wanie krzyża, świec i kropidła, a dzieci o zeszyty do kate­chezy. Kolędę rozpoczyna­my o godz. 16:00. Przez cały czas kolędy, nie bę­dzie wieczornej spowiedzi w dni po­wszednie. Nie będziemy chodzili po kolędzie w niedzielę oraz w Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia. Plan kolędy na najbliższe dni wywieszony jest w gablocie oraz znajduje się na stronie internetowej naszego klasztoru. W tym ty­godniu odwiedzi­my mieszkań­ców domów przy ulicach:

Zawiszy 4, 8, 10 – (do przejazdu kolejowego) , Podkarpacka 1 do 15 (do przejazdu kolejowego), Dąbrowskie­go domki, Poznańska, Wielkopolska, Batalionów Chłopskich, Powstańców Warszawy, Dominikańska domki oraz Dominikańska 6 i 6A – w piątek, 2 stycznia.

Dominikańska 1, 3, 5, 8, – w sobotę, 3 stycznia.

Dominikańska 10, Bohaterów Westerplatte 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, – w poniedziałek, 5 stycz­nia.