1. W minionym tygodniu odeszła od nas do wieczności: śp. Alicja Stolarska. Prosimy o modlitwę w jej intencji.

2. Kartki wypominkowe, z wypisanymi imionami zmarłych można składać w zakry­stii.
W intencji tych zmarłych odprawiamy 12 Mszy św. tzw. rocz­nych – w pierwsze po­niedziałki miesiąca – a przez listopad odmawiać bę­dziemy wspólnie różaniec
z odczytywaniem imion zmarłych.

3. W poniedziałek 13 października o godz. 18:45 zapraszamy na ostatni w tym cyklu różaniec fatimski zakończony indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. W tym dniu nie będzie nabożeństwa o godz. 17:15.

4. W tym tygodniu zapraszamy na październikowe nabożeństwo różańcowe od wtorku do soboty o godz. 17:15 (we wtorek oraz czwartek róża­niec prowa­dzą dzieci), informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

5. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

6. Duszpasterstwo akademickie zaprasza w nadchodzącym tygodniu studentów na spotkania: w poniedziałek o 19:30 na Tygiel kulturalny, we wtorek o 19:30 na spotkanie dyskusyjne pt. Co zrobić gdy mam wątpliwości w wierze?, w czwartek o 19:30 na spotkanie biblijne – w tym roku czytamy Ewangelię wg św. Łukasza.

7. Spotkanie dla ministrantów w piątek o godz. 16:00.

8. Zapraszamy dorosłych na spotkanie grupy biblijnej w najbliższy piątek o godz.19.00. Temat spotkania: Czytając św. Pawła.

9. Zapraszamy na pierwszy wykład w ramach Szkoły św. Jacka w sobotę o godz. 9:00. Wykład z cyklu:  W drodze do Emaus – początki chrześcijaństwa w perspektywie historyczno-religioznawczej poprowadzi o. Mikołaj Mrówczyński OP.

10. Przypominamy, że na mszach św. o godz. 12:00 istnieje możliwość dołączenia intencji do mszy św. zbiorowej. Intencje przyjmujemy również przed mszą św. w dniu jej odprawienia.

11. Zapraszamy na warsztaty taneczne LINDY HOP od podstaw, czyli taniec swingowy w stylu lat 20 – tych i 30 – tych. Mile widziane pary oraz pojedyncze osoby. Zajęcia odbędą się 25 i 26 października w auli sportowej naszego klasztoru. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

12. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres zaprasza dziś do odwiedzenia stoiska charytatywnego antykwariatu, które znajduje się przed wejściem do kościoła. W ofercie liczne ciekawe tytuły. Cenę książki każdy ustala sam. Dochód z dzisiejszego antykwariatu przeznaczony zostanie na remont pomieszczenia grupy.

13. W przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary przeznaczone na wykończenie wnętrza naszego kościoła.

14. Zapraszamy do naszej galerii OPe na wystawę autorstwa rzeszowskiego podróżnika Mariana Krzywdy pt. Moje podróże w fotografii po najstarszych cywilizacjach świata.