1. W minionym tygodniu odeszła od nas do wieczności: śp. Danuta Przybyło. Prosimy o modlitwę w jej intencji.

2. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:15 (we wtorek oraz czwartek róża­niec prowa­dzą dzieci), informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

3. Zapraszamy na Mszę św. Roczną za zmarłych poleconych na kartkach wypominko­wych – w poniedziałek o godz. 18:00. Przed Mszą św. odmawiamy różaniec w tej in­tencji.

4. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

5. Klub Ojca zaprasza chętnych ojców na spotkanie z cyklu: Duchowy poligon ojca, którego tematem będzie: Jak zawalczyć o szczęście w swoim życiu. Spotkanie poprowadzi o. Marek Pieńkowski OP w najbliższy poniedziałek o godz. 20:00 w sali duszpasterskiej. Zapraszamy również na warsztaty dla ojców. Szczegóły na plakacie.

6. Po raz ostatni zapraszamy osoby potrafiące śpiewać oraz lubiące pracę w zespole do powstającego przy naszej parafii chóru. Szczególnie oczekujemy na głosy męskie. Przesłuchania odbędą się w środę o godz. 18:30 w kaplicy duszpasterskiej.

7. Duszpasterstwo akademickie serdecznie zaprasza wszystkich studentów na powitalnego grilla w najbliższą środę 8 października o godz 19:00 do naszego klasztornego ogrodu.

8. Zapraszamy dorosłych na spotkanie grupy biblijnej w najbliższy piątek o godz.19.00. Temat spotkania: Czytając św. Pawła.

9. Zapraszamy na jesienne warsztaty florystyczne, które odbędą się w najbliższą sobotę 11 października o godz. 10:00 w naszym klasztorze. Więcej informacji na plakacie w gablocie. ( tel. 695 566 223).

10. Spotkanie dla rodziców młodzieży z Duszpasterstwa Szkół Średnich w najbliższą niedzielę 12 października po mszy św. o godz 17:17.

11. Przypominamy, że na mszach św. o godz. 12:00 istnieje możliwość dołączenia intencji do mszy św. zbiorowej. Intencje przyjmujemy również przed mszą św. w dniu jej odprawienia.

12. Nadal prowadzimy zapisy do działającej przy naszym klasztorze Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Szczegółowy program wykładów dostępny jest na plakacie przed kościołem. Zapisywać się można przez stronę internetową lub na listę dostępną w zakrystii do 16 października.

13. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki będzie można nabyć już w najbliższą niedzielę po mszach św. w charytatywnym antykwariacie, wspierając tym samym remont pomieszczenia grupy.

14. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na Radio Via ofiarę 796 zł. Za złożone ofiary serdecznie dziękujemy.

15. Zapraszamy do naszej galerii OPe na nową wystawę autorstwa rzeszowskiego podróżnika Mariana Krzywdy pt. Moje podróże w fotografii po najstarszych cywilizacjach świata.