1. W minionym tygodniu odeszli od nas do wieczności: śp. Wiktoria Rożko, oraz śp. Zbigniew Stuligłowa. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

2. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:15 (we wtorek oraz czwartek róża­niec prowa­dzą dzieci), informujemy, że nie będzie nabożeństwa w niedzielę.

3. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek, środę oraz piątek o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

4. Zapraszamy na spotkanie grupy Poddasze przeznaczonej dla osób dorosłych poszukujących wiary. Spotkania rozpoczynają się wspólną liturgią w każdy czwartek o godz. 19:30 w kaplicy duszpasterskiej (wejście z boku klasztoru).

5. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Politechniki Rzeszowskiej na mszę św. inaugurującą nowy rok akademicki w najbliższy czwartek 2 października o godz. 18:00. Mszy przewodniczył będzie ks. bp. Jan Wątroba. Po Mszy św. krótki koncert Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej Połoniny.

6. W pierwszy piątek miesiąca spowiadamy dzieci o godz. 16:00, po spowie­dzi Msza św. o godz. 16:30.

7. W pierwszą sobotę września odwiedzimy cho­rych parafian z po­sługa duszpasterską. Prosimy o powiadomienie zainte­resowanych osób.

8. Przypominamy, że na mszach św. o godz. 12:00 istnieje możliwość dołączenia intencji do mszy św. zbiorowej każdego dnia przed mszą św. w dniu jej odprawienia.

9. Prowadzimy zapisy do działającej przy naszym klasztorze Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Szczegółowy program wykładów dostępny jest na plakacie przed kościołem. Zapisywać się można przez stronę internetową lub na listę dostępną w zakrystii do 16 października. 

10. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont pomieszczenia grupy. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

11. W zeszłą niedzielę zebraliśmy na wnętrze naszego kościoła 10 570 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

12. Zapraszamy do naszej galerii OPe na wystawę fotografii autorstwa Małgorzaty Korzec: Floreus.

13. Dzisiaj w całej diecezji prowadzona jest zbiórka na Katolickie Radio Via. Ofiary można składać do wystawionej z tyłu kościoła skrzynki. Serdecznie dziękujemy.

14. Dziś w bocznym korytarzu można kupić książki wydawnictwa W Drodze oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Ocalić bliskość. 

15. Wszystkie osoby potrafiące śpiewać oraz lubiące pracę w zespole zapraszamy do powstającego przy naszej parafii chóru. Przesłuchania odbędą się w środę o godz. 18:30 w kaplicy duszpasterskiej. 

16. Zapraszamy na jesienne warsztaty florystyczne, które odbędą się 11 października o godz. 10:00 w naszym klasztorze. Więcej informacji na plakacie w gablocie. ( tel. 695 566 223).