1. Medytacja chrześcijańska w poniedziałek i środę o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

2. Pierwsze spotkanie dla młodzieży szkół średnich przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższą środę o godz. 17:00 w sali duszpasterstwa.

3. Fundacja Pasieka oraz Dominikańskie Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza przyszłych rodziców do udziału w kolejnej edycji Szkoły Rodzenia im. św. Dominika. Zajęcia rozpoczynają się również w najbliższą w środę 24 września w auli klasztoru. Liczba miejsc jest ograniczona. Wszelkie informacje oraz zapisy pod numerem telefonu fundacji. (723 149 356)

4. Zapraszamy na spotkanie grupy Poddasze przeznaczonej dla osób dorosłych poszukujących wiary. Spotkania rozpoczynają się wspólną liturgią w każdy czwartek o godz. 19:30 w kaplicy duszpasterskiej (wejście z boku klasztoru).

5. Zapraszamy na spotkanie z Szymonem Hołownią, podczas którego zmierzymy się z tematem konieczności dzielenia się z innymi oraz granic niesienia im mądrej pomocy. Podczas tego spotkania nasz gość opowie również o zadaniach jakie podejmują prowadzone przez niego fundacje działające w Afryce. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 26 września po mszy św. o godz. 18:00. Po spotkaniu odbędzie się kwesta na rzecz Fundacji Dobra Fabryka.

6. W przyszłą niedzielę będzie można zakupić książki wydawnictwa W Drodze oraz wrześniowy numer miesięcznika W Drodze.

7. Przypominamy, że na mszach św. o godz. 12:00 istnieje możliwość dołączenia intencji do mszy św. zbiorowej każdego dnia przed mszą św. w dniu jej odprawienia.

8. Zapraszamy wszystkich pragnących poznać się lepiej oraz chcących bardziej świadomie przygotować się do sakramentu małżeństwa do udziału w kolejnej edycji Wieczorów dla Zakochanych. Początek spotkań 29 września o godz. 18:30. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej klasztoru w zakładce sakrament małżeństwa.

9. Prowadzimy zapisy do działającej przy naszym klasztorze Szkoły Filozoficzno-Teologicznej św. Jacka. Szczegółowy program wykładów dostępny jest na plakacie przed kościołem. Zapisywać się można przez stronę internetową lub na listę dostępną w zakrystii do 16 października.

10. Działająca przy naszej parafii grupa charytatywna św. Marcina de Porres organizuje zbiórkę książek. Zebrane i posegregowane książki posłużą do organizacji charytatywnego antykwariatu, z którego dochód przeznaczony zostanie na remont pomieszczenia grupy. Książki można składać do wystawionego z tyłu kościoła kosza.

11. Zapraszamy do naszej galerii OPe na wystawę fotografii autorstwa Małgorzaty Korzec: Floreus.

12. Po dzisiejszej mszy św. bracia kwestować będą przed kościołem, prosząc o ofiary przeznaczone na wykończenie wnętrza naszego kościoła.