1. Jeszcze dziś zapraszamy na spotkanie wspólnoty świeckich dominikanów po Mszy św. o godz. 11:30 w sali duszpasterskiej.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe – w ciągu tygodnia o godz. 17:30 zaś w niedzielę o godz. 18:30.

3. Zapraszamy do wspólnego odmawiania Nieszporów. Wieczorna modlitwa psalmami ma miejsce od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18:00.

4. Medytacja chrześcijańska od poniedziałku do piątku o godz.19:30 w sali medytacji na poddaszu. Dla osób początkujących spotkanie w poniedziałek 15 minut wcześniej.

5. Duszpasterstwo akademickie zaprasza w tym tygodniu studentów: we wtorek na Adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy duszpasterskiej o godz. 19:30, a po niej na spotkanie biblijne, w czwartek 19:30 na spotkanie dyskusyjne pt. Chrześcijanin wobec cierpienia.

6. Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza w tym tygodniu: we wtorek o 18:15 na mszę św. i małe co nieco, w czwartek o 18:30 na spotkanie szOPing, w piątek o godz. 19:00 na film.

7. Informujemy, że najbliższą środę o godz. 17:00, 39 młodych osób przygotowujących się przez ostatni rok w naszej parafii, przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. bs. Edwarda Białogłowskiego. Uroczystość odbędzie się w kościele księży Saletynów.

8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15:00.

9. Grupa biblijna dla dorosłych zaprasza na spotkanie – w piątek o godz. 19.00.

10. W najbliższą niedzielę 1 czerwca Stowarzyszenie Żywego Różańca zaprasza osoby pragnące dołączyć się do tej wspólnoty na spotkanie po mszy św. o godz. 8:30.

11. Również w najbliższą niedzielę nasi bracia studenci z Krakowa sprzedawać będą najnowszy numer pisma Teofil pt. Ciało moje i Krew moja – poświęcony Eucharystii.

12. W ostatnią niedzielę podczas kwesty na wnętrze naszego kościoła zebraliśmy 11 849 zł. Serdecznie dziękujemy za waszą ofiarność.

13. Już dziś zapraszamy na spotkania z o. Joe Pereira poświęcone medytacji chrześcijańskiej oraz roli ciała w modlitwie. Spotkania odbędą się w auli klasztoru w dniach 3 i 4 czerwca o godz. 19:30. Szczegółowe informacje na plakacie.

14. Przez wiele lat pracy duszpasterskiej prowadzonej przy naszym klasztorze poznaliśmy osoby godne zaufania oraz polecenia jako przyszłych pracowników. Wszystkich pracodawców poszukujących pracowników, prosimy o przekazywanie ofert pracy do o. Artura. ( [email protected])

15. Zapraszamy na półkolonie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat organizowane w czasie wakacji przy naszym klasztorze. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie. Tel. kontaktowy (606 141 330).

16. Zapraszamy do naszej galerii OPe na autorską wystawę fotografii Andrzeja Borysa.

17. Dziś w bocznym korytarzu studenci z duszpasterstwa akademickiego sprzedawać będą książki wydawnictwa W Drodze. Szczególnie polecamy książkę siostry Margaret Funk OSB pt. Przed krzewem gorejącym. O czytaniu Słowa Bożego, oraz najnowszy numer miesięcznika W Drodze pt. Wiary coraz mniej?