Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych parafian, informujemy, że „Kolęda” 2023 będzie odbywała się wyłącznie poprzez zgłoszenie chęci wizyty duszpasterskiej w danym domu czy mieszkaniu.

 • Zapisy prowadzimy przez cały Adwent od 27 listopada do 23 grudnia 2022 r.
 • Wizyta duszpasterska rozpocznie się 2 stycznia 2023 r. według indywidualnych ustaleń.

Zapisy:

Osobiście w zakrystii naszego kościoła bądź poprzez formularz zgłoszeniowy, znajdujący się poniżej

  Zgłoś chęć przyjęcia nas

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Telefon

  Wybierz ulicę z menu rozwijanego

  Nr domu/mieszkania

  Ewentualne uwagi  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i adresowych zamieszczonych w powyższym formularzu zgłoszeniowym w celach odbycia wizyty duszpasterskiej "Kolędy" 2023, organizowanej przez Parafię św. Jacka w Rzeszowie ul. Dominikańska 15, 35-077 Rzeszów zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane przekazałem/przekazałam dobrowolnie i jestem poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania.